• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 1(99)/2016

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  ponad rok temu  15.01.2016, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Spotkanie, pokazy, wykłady, konferencje, prezentacje, konkursy

  Tegoroczna edycja targów BUDMA w Poznaniu zaprezentowała imponującą wystawę najnowszych rozwiązań dedykowanych szeroko rozumianej branży budowlanej.  

  Setki nowości produktowych i rozwiązań technologicznych prezentowanych przez około 800 wystawców z kilkudziesięciu krajów świata, w tym wiele rynkowych premier, najnowsze trendy, przestrzenie specjalne, a do tego cztery dni pokazów, wykładów i prezentacji – tak prezentował się tegoroczny blok targów.
  Zwiedzający mogli zapoznać się m.in. z 23 produktami nagrodzonymi Złotym Medalem MTP, prestiżowym wyróżnieniem, które stanowi przede wszystkim potwierdzenie innowacyjności i wysokiej jakości produktu. W ramach Klubu Premier zaprezentowane zostały nowości.
  W czasie czterech targowych dni, tereny ekspozycyjne BUDMY i KOMINKÓW odwiedziło niemal 45 000 osób. Byli wśród nich architekci, kupcy, fachowcy i inwestorzy, czyli przedstawiciele najważniejszych grup profesjonalistów, którym dedykowana była ekspozycja i program konferencyjny.

  Tradycyjnie już targi BUDMA były również miejscem spotkań dla architektów i projektantów, dla których przygotowano szereg ciekawych i inspirujących wydarzeń. Program targów BUDMA przyzwyczaił nas już do bogatej zawartości merytorycznych spotkań, konferencji i wykładów. Nie inaczej było i w tegorocznej edycji.
  O prestiżu poznańskiego wydarzenia może świadczyć nie tylko liczba wystawców i ich szeroka oferta produktowa. To właśnie w Poznaniu mieliśmy okazję zobaczyć najlepszych z najlepszych fachowców. Przez cztery targowe dni prowadzone były bowiem prestiżowe konkursy.                           

  Redakcja

  GALERIA ZDJĘĆ

  BUDMA na bogato
  BUDMA na bogato
  BUDMA na bogato
  BUDMA na bogato

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...