• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 Riello 19.04-19.06 Julian

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 6(134)/2021
  Zakład AGTOS w Koninie.

  Zakład AGTOS w Koninie.

  Strona 3 z 3

  Aplikacja serwisowa AGTOS
  W zakresie usług nowa aplikacja serwisowa AGTOS otwiera nowe korzyści dla klientów. Jest ona dostępna do pobrania w znanych sklepach Android i Apple. Technik serwisu AGTOS może udzielić wskazówek i instrukcji dotyczących konserwacji i napraw bez żadnych kosztów podróży. Na życzenie zostaną one tłumaczone symultanicznie. Technik serwisu widzi dokładnie to samo, co człowiek na miejscu. W ten sposób może on optymalnie oszacować i ocenić sytuację. W celach ilustracyjnych można jednocześnie przesyłać dokumenty wyjaśniające, takie jak rysunki, grafiki i zdjęcia. Cała akcja jest dokumentowana, dzięki czemu jest dostępna cyfrowo do późniejszych celów (powtórzeniowych). 

  Kolejne inwestycje w firmie
  Obie lokalizacje AGTOS, siedziba główna w Emsdetten oraz zakład produkcyjny w Koninie, zostały w kilku etapach rozbudowane i zmodernizowane. Ostatnio został zmodernizowany obszar demonstracyjny w zakładzie Emsdetten. Dwa lata temu został wprowadzony system ERP, który łączy obie lokalizacje. Zmienione przebiegi procesowe pociągnęły za sobą również dostosowania organizacyjne. 
  Kolejne inwestycje już czekają. Zakupiono nową maszynę do cięcia laserowego. Zostanie ona zainstalowana na początku nowego roku. Po zintegrowaniu oprogramowania przebiegi produkcyjne są dalej optymalizowane. 
  Dbałość o pracowników, najważniejszy zasób firmy zorientowanej na przyszłość, będzie nadal w centrum uwagi. Dlatego też w kolejnym kroku zostaną zrestrukturyzowane zgodnie z najnowszymi standardami biura w obu zakładach i wyposażone w najnowsze technologie. Już dziś stanowiska pracy są wygodne i ergonomiczne.
  Opisane działania mają na celu poprowadzenie firmy i jej pracowników w nadal bezpieczną przyszłość.

  Ulf Kapitza
  AGTOS Polska Sp. z o.o.
  www.agtos.pl

  GALERIA ZDJĘĆ

  Siedziba główna AGTOS w Emsdetten.
  Aplikacja serwisowa AGTOS.
  Oczyszczarka strumieniowo-ścierna z taśmą drucianą AGTOS typu BS.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...