• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 6(134)/2021
  Zakład AGTOS w Koninie.

  Zakład AGTOS w Koninie.

  Strona 2 z 3

  Precyzyjna technologia filtrowania
  Pył powstający podczas procesu obróbki strumieniowo-ściernej jest niezawodnie odsysany i oddzielany przez systemy filtracyjne z wkładami nabojowymi AGTOS. Stosowany jest tutaj specjalny system wymiany wkładów filtracyjnych. System suwowy zapewnia prawidłowy docisk i łatwą wymianę wkładów filtra.

  Systemy transportowe
  W celu integracji oczyszczarek strumieniowo-ściernych AGTOS w procesie operacyjnym dostarczane są niezbędne systemy transportowe, takie jak przenośniki podwieszane, przenośniki rolkowe, podajniki i inne systemy przenośnikowe. 

  Przyszłość – nowe trendy w technologii obróbki strumieniowo--ściernej
  Jednak wielu klientom już nie wystarcza technologia obróbki strumieniowo-ściernej o wysokiej jakości, niezawodna i ekonomiczna. Pojawiają się nowe trendy w technologii obróbki strumieniowo-ściernej, a firma AGTOS jest zawsze w czołówce w ich opracowywaniu.
  Obejmuje to rejestrowanie i ocenę wielu danych maszynowych. Dzięki temu użytkownik może stale i na bieżąco sprawdzać stan maszyn. W ten sposób może on uniknąć nieprzewidzianych incydentów, zbliżających się przestojów i związanych z tym wyższych kosztów. Ponadto użytkownik ma wgląd w bieżące koszty eksploatacji, na które duży wpływ ma zużycie energii i ścierniwa, a także stan konserwacji maszyn.
  Aby umożliwić w przyszłości niezbędną komunikację oczyszczarek strumieniowo-ściernych z innymi systemami w dalszych etapach procesu, AGTOS współpracuje z innymi firmami oraz największym niemieckim stowarzyszeniem producentów maszyn VDMA. W stosownej grupie roboczej opracowywane są parametry dla wspólnie zdefiniowanego, specyficznego dla branży interfejsu OPC UA dla systemów obróbki strumieniowo-ściernej.
  OPC UA oznacza „Open Platform Communications Unified Architecture” i jest standardowym, bezpiecznym protokołem komunikacyjnym do komunikacji maszyna–maszyna i automatyki przemysłowej. Standard branżowy OPC UA dotyczący technologii obróbki strumieniowo-ściernej jest wkładem w interoperacyjną produkcję z procesami obróbki strumieniowo-ściernej.

  Rozsądnie wykorzystano czas pandemii koronawirusa
  Skutki ekonomiczne pandemii wpłynęły również na sprzedaż oczyszczarek strumieniowo-ściernych AGTOS. Jednak reakcja była natychmiastowa i uruchomiono program rewizji linii produktów. W ten sposób zrewidowany został asortyment oferowanych produktów dla poszczególnych typów maszyn. Zrestrukturyzowano także funkcje maszyn. Podstawowe funkcje są rozpoznawalne jako takie, a dalsze funkcje są wyświetlane opcjonalnie. Te zalety przynoszą korzyści klientom. Otrzymają oni oczyszczarki strumieniowo-ścierne z najlepszą technologią po uczciwych cenach. Nowa, atrakcyjna koncepcja kolorystyczna została optycznie wdrożona w oczyszczarkach AGTOS.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Siedziba główna AGTOS w Emsdetten.
  Aplikacja serwisowa AGTOS.
  Oczyszczarka strumieniowo-ścierna z taśmą drucianą AGTOS typu BS.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...