• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Antykorozja

  Wydanie nr: 5(139)/2022

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  4 miesiące temu  08.11.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 1 z 3

  Dla procesu cynkowania ogniowego i metalizacji natryskowej

  W dobie szalejących cen energii elektrycznej i drastycznych podwyżek cen wszystkich paliw nawet najmniejsza oszczędność w tym zakresie jest na wagę złota. W przypadku „podwórka” antykorozji i przemysłu z nią związanego największym kosztem jest konieczność stosowania wysokich temperatur w procesach galwanotechnicznych czy przy polimeryzacji powłok farb proszkowych oraz wygrzewania powłok ciekłych systemów malarskich.

  Jednym z rozwiązań, które mogą wpłynąć znacząco na ograniczenie kosztów produkcji, może być stosowanie powłok metalicznych, które łączą skuteczność metody cynkowania ogniowego z prostotą aplikacji systemów malarskich.
  Cynkowanie ogniowe i natryskowe powłoki cynkowe to powszechnie znane i cenione metody ochrony stali przed korozją. Ochrona katodowa oferowana przez cynk jest podstawą działania systemu cynkowania ogniowego. Jest to najlepiej opracowana metoda w celu osiągnięcia długoterminowej ochrony stali przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych i uszkodzeniami mechanicznymi.

  ZINGA to nie farba! Co to właściwie jest? 
  ZINGA łączy w sobie cechy charakterystyczne dla galwanicznych powłok cynkowych z ochroną farby polegającą na tworzeniu bariery. Oferuje doskonałą ochronę protektorową oraz barierową, dzięki zawartości cynku z jednej strony i tworzącej się barierze, zapewnianej zarówno...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Powłoka ZINGA może być nakładana np. za pomocą wałka lub pędzla…
  …oraz natrysku

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...