• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Antykorozja

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  2 miesiące temu  28.12.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. organizuje szkolenia dla personelu zabezpieczeń antykorozyjnych, jak np. kontroler jakości antykorozyjnych powłok malarskich i inspektor antykorozyjnych powłok malarskich.

  Specjaliści z zakresu zabezpieczeń antykorozyjnych mogą poszerzać i doskonalić wiedzę branżową uczestnicząc w szkoleniach technicznych. Połączenie teorii i warsztatu praktycznego na kursach, na których omawiane są m.in. wymagania PN-EN ISO 12944, Norsok M-501, EN 1090 w kontekście zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowych, Qualicoat oraz wiele innych norm branżowych dedykowanych zabezpieczeniu konkretnych konstrukcji w danych warunkach, pozwala zapoznać się z dobrą praktyką ochrony konstrukcji przed korozją. Szczególnie istotne jest, aby dana konstrukcja nie tylko spełniała oczekiwane parametry użytkowe, ale przede wszystkich była również bezpieczna w eksploatacji. Z tego też względu tak ważne są kompetencje i kwalifikacje osób, które wykonują lub weryfikują zabezpieczenia ochrony przed korozją.

  Aby nabyć nowe oraz poszerzyć istniejące już kompetencje, TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. proponuje szkolenia z antykorozji, w których oprócz wiedzy teoretycznej, kursanci zdobywają również umiejętności praktyczne. Szkolenia personelu zabezpieczeń antykorozyjnych są skierowane m.in. do pracowników konstrukcji stalowych, osób odpowiedzialnych za prowadzenie działań w zakresie kontroli jakości w firmach wytwarzających zabezpieczone powłokami antykorozyjnymi zbiorniki, rurociągi, aparaty, maszyny oraz konstrukcje stalowe różnego przeznaczenia, projektantów i konstruktorów, którzy odpowiedzialni są za projektowanie, dobór i ocenę systemu zabezpieczenia antykorozyjnego i ogniochronnego, pracowników obsługujących komory solne, pracowników laboratoriów czy malarzy konstrukcji stalowych.

  Szczegóły na akademia-pl.tuv.com

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...