• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Antykorozja

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Budownictwo

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  21.03.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Koncern PPG wprowadził na rynek wielozadaniową powłokę epoksydową PPG AMERLOCK 600 dla użytkowników poszukujących maksymalnej wszechstronności w lakierni lub w terenie. Ta wielowarstwowa, utwardzana poliamidem powłoka łączy szeroki zakres grubości aplikacji z szybkim czasem schnięcia i rocznym okresem przydatności do ponownego malowania.

  − Rodzina powłok PPG Amerlock jest znana z doskonałej ochrony przed korozją w trudnych warunkach − powiedział Juanjo Ardid, wiceprezes PPG ds. powłok ochronnych i morskich w USA i Kanadzie. − Powłoka PPG Amerlock 600 wykorzystuje te doskonałe właściwości zapewniając jednocześnie maksymalną elastyczność aplikacji i wyjątkowo długie okno czasowe do ponownego malowania.

  PPG Amerlock 600 może być stosowany na szerokiej gamie podłoży stalowych, w tym na stali węglowej, nierdzewnej i galwanizowanej, a także na powierzchniach przygotowanych tylko w niewielkim stopniu.

  Roczny okres przydatności powłoki do ponownego malowania sprawia, że można ją dostosować do harmonogramu pracy aplikatora. Zakłady produkcyjne, które wysyłają produkty do miejsc przeznaczenia, gdzie przed instalacją mogą czekać bezczynnie, mają szansę wykonać poprawki na miejscu, zachowując pewność co do długotrwałego bezpieczeństwa powłoki.

  Powłoka PPG Amerlock 600 uzyskuje suchość w dotyku w ciągu 1,5 godziny od nałożenia i może być powtórnie powlekana po czterech godzinach w typowych warunkach pracy w lakierni, co zapewnia wysoką wydajność i minimalne czasy przestoju podczas konserwacji. Ma również niską zawartość LZO (240 g/l).

  Powłoka PPG Amerlock 600 spełnia wymagania normy ISO 12944 dla systemów farb ochronnych i zapewnia ochronę przed korozją w środowiskach do klasy C5.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...