Szukaj

  Antykorozja

  Wydanie nr: 4(114)/2018

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  10 miesięcy temu  14.08.2018, ~ Administrator   

  Ten dwukomponentowy system został specjalnie zaprojektowany do nanoszenia produktów high-solid dla ciężkich zabezpieczeń antykorozyjnych.

  Ten dwukomponentowy system został specjalnie zaprojektowany do nanoszenia produktów high-solid dla ciężkich zabezpieczeń antykorozyjnych.

  Strona 1 z 3

  Mocne pompy do materiałów lepkich o wysokiej zawartości cząstek stałych

  Możliwości środków konserwacyjnych potrzebnych w sektorze infrastruktury i popyt na wysoko wydajną ochronę antykorozyjną stale rosną. Potrzebne są mocne, niezawodne systemy i urządzenia do nakładania powłok ochronnych na bazie bardzo lepkich farb o wysokiej zawartości cząstek stałych.

  Ostatnie badania wykazały znaczenie wysokowytrzymałych produktów do ochrony przed korozją w wielu gałęziach przemysłu, w szczególności w sektorze infrastruktury, a zatem w całej gospodarce. Dla przykładu koszty poniesione na całym świecie w wyniku korozji obejmujące materiały, wyposażenie, części zamienne oraz usługi naprawcze i konserwacyjne, wynoszą nawet 1,4 miliarda euro [źródło: World Corrosion Organization]. Liczba ta nie uwzględnia innych negatywnych skutków korozji, takich jak szkody dla środowiska, marnowanie cennych zasobów, kosztowne przestoje w produkcji i obrażenia u ludzi. Popyt na wysoko wydajną ochronę antykorozyjną rośnie, głównie w sektorze infrastruktury. Wiele z rurociągów, zbiorników, mostów i konstrukcji stalowych, które zostały zbudowane dekady temu, teraz się starzeje. Zastąpienie ich jest kosztownym i czasochłonnym procesem. Zamiast tego muszą zostać naprawione, a to...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony