• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Antykorozja

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  8 miesięcy temu  07.11.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Pod marką FORTIDE DENSO Group Germany rozszerza swoją ofertę o wysokowydajne powłoki epoksydowe. Aby sprostać różnorodnym, stale rosnącym wymaganiom związanym z budową rurociągów, FORTIDE oferuje trwałą ochronę antykorozyjną dla szerokiego zakresu zastosowań w trudnych warunkach.

  FORTIDE-HT idealnie nadaje się do stosowania w najwyższych temperaturach roboczych do +150°C. Inne warianty FORTIDE są specjalnie zaprojektowane do wilgotnych powierzchni albo jako wewnętrzne powłoki zbiorników lub rurociągów. Wszystkie produkty FORTIDE są zgodne z międzynarodową normą ISO 21809-3.

  FORTIDE nadaje się do renowacji rurociągów jako całościowa powłoka dla rur lub do pokrycia spawów i złożonych geometrii. Produkty te charakteryzują się wyjątkową twardością powłoki i wyjątkową wytrzymałością na wgniecenia. Jako powłoka nanoszona przy użyciu pędzla lub natrysku, nakładana jest na powierzchnię w jednym etapie, nawet przy dużych grubościach warstwy. FORTIDE jest wolny od lotnych związków organicznych i izocyjanianów. − Powłoki epoksydowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością na rozciąganie, odpornością chemiczną i szybkim utwardzaniem, dzięki czemu zapewniają szybsze uruchomienie rurociągu − mówi Thomas Kaiser, dyrektor zarządzający DENSO Group Germany.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...