• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Antykorozja

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  2 miesiące temu  20.09.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  HMG Paints, producent wysokiej jakości powłok i farb, ogłasza ponowne wprowadzenie na rynek Ferrozinc, rewolucyjnego konwertera rdzy na bazie wody. Dzięki wyjątkowej wydajności i łatwości użycia, Ferrozinc jest rozwiązaniem do usuwania rdzy w obszarach, w których śrutowanie lub dokładne oczyszczenie z rdzy jest trudne lub niemożliwe.

  - Ferrozinc to bardzo przydatny produkt dla użytkowników w wielu branżach, od dekoratorów i aplikatorów przemysłowych, po renowację pojazdów rolniczych i klasycznych - skomentował James Burton z HMG.

  Zazwyczaj usuwanie rdzy było pracochłonnym i czasochłonnym procesem, wymagającym wielogodzinnego szczotkowania drucianą szczotką lub stosowania silnych kwaśnych chemikaliów, które stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Jednak dzięki konwerterowi rdzy Ferrozinc firmy HMG to żmudne zadanie staje się przeszłością. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto pracuje na rynku dekoracyjnym lub przemysłowym.

  Użytkownicy muszą jedynie usunąć z powierzchni luźne zanieczyszczenia i słabo przylegającą rdzę, a następnie wykonać etap odtłuszczania, aby wyeliminować wszelkie zanieczyszczenia, które mogą zakłócać reakcję chemiczną. Następnie na zardzewiały obszar nakładana jest cienka warstwa Ferrozinc, a w ciągu 30 minut powierzchnia zmienia kolor na czarny/granatowy, wskazując na udane usuwanie rdzy. Nadmiar produktu można łatwo zetrzeć, a po zaledwie trzech godzinach powierzchnia jest gotowa do pokrycia preferowanym przez użytkownika systemem powłoki wykończeniowej.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...