Szukaj

  Antykorozja

  Wydanie nr: 2(124)/2020

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  6 miesięcy temu  11.05.2020, ~ Administrator   

  Wysokociśnieniowe pompy tłokowe WAGNER IceBreaker PC to sprawdzeni pogromcy korozji

  Dzisiaj klienci przywiązują szczególną rolę do dwóch czynników: bezpieczeństwa i estetyki efektów pracy. Dobre zabezpieczenie antykorozyjne gwarantuje zarówno satysfakcję klienta, jak i bezpieczeństwo użytkowania naszych wyrobów. WAGNER, jako producent systemów aplikacyjnych, to synonim niezawodności. Nie inaczej jest w przypadku wysokociśnieniowych pomp tłokowych IceBreaker PC. 

  WAGNER opracował jedno i dwukomponentowe pompy tłokowe do natrysku farb antykorozyjnych, zwłaszcza tych o wysokiej zawartości cząstek stałych. Jest to spójne rozwiązanie dla ekstremalnych wyzwań, sprawdzające się nawet w najtrudniejszych warunkach, gwarantuje płynną i bezawaryjną pracę bez niebezpieczeństwa zamarznięcia mieszanki. Pompa, która jest wykonana z wysokiej jakości stali, zapewnia najwyższą trwałość urządzenia.  
  Bezobsługowy silnik pneumatyczny gwarantuje bardzo niską pulsację dla uzyskania znakomitej jakości natrysku nawet podczas ciągłej pracy.
  Specjalnie zaprojektowana konstrukcja minimalizuje ilość rozpuszczalnika niezbędnego do właściwego przepłukania oraz gwarantuje idealne wymieszanie komponentów. Równie łatwy dla operatora jest proces automatycznego płukania: po naciśnięciu odpowiedniego przycisku mieszalnik, wąż i pistolet zostaną przepłukane zadaną ilością rozpuszczalnika. 
  Opatentowany system magnetycznego pomiaru wydajności zapewnia precyzję pomiaru nawet przy farbach o wysokiej lepkości oraz przy aplikacji z dużą wydajnością. Wszystkie parametry pracy – proporcje mieszania, natrysk – płukanie, czas żelowania są wykonywane intuicyjnie i dostępne na panelu sterowania. Informacje przekazywane w formie symboli są czytelne i łatwe w interpretacji. W codziennym użyciu korzysta się z trzech funkcji: START – STOP – PŁUKANIE.            

  WAGNER
  www.wagner-polska.com.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony