• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 6(62)/2009

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  KALENDARZ

  WYDARZENIA

  ponad rok temu  01.11.2009, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  14. Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL zakończone sukcesem

  Tegoroczna edycja skupiła ponad 250 wystawców z 20 krajów, reprezentujących 600 producentów obrabiarek, narzędzi i oprzyrządowania technologicznego z całego świata, a powierzchnia ekspozycji przekroczyła 3500 mkw.

  Targom towarzyszyła konferencja INTELTRANS Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. Każdego targowego dnia odbywały się też seminaria tematyczne przygotowane przez wystawców. Instytut Mechaniki Precyzyjnej zorganizował seminarium poświęcone technologiom obróbki cieplnej podwyższającym trwałość narzędzi, natomiast Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania przygotował seminarium poświęcone mikrotechnologiom wytwarzania we współczesnym przemyśle.

  775035.jpg

  Firma Walter Polska przygotowała dla swoich klientów konferencję „Nowe narzędzia do nowych wyzwań”. Z roku na rok zwiększa się również zakres oddziaływania imprezy – pośród 6977 profesjonalistów, którzy odwiedzili targi, gościliśmy zwiedzających niemal z całego świata. Dzięki współpracy z Polsko-Słowacką Izbą Przemysłowo-Handlową targi odwiedzili przemysłowcy zza południowej granicy. Cieszy wyrażana powszechnie opinia, że targi Eurotool to jedno z najważniejszych branżowych spotkań specjalistów. Potwierdzeniem tych słów są fragmenty opinii wystawców oraz gości:

  - Cieszę się, że wystawcy są bardzo zadowoleni z udziału w targach - mówi prof. zw. dr inż. dr h.c. Kazimierz E. Oczoś, redaktor naczelny Miesięcznika Naukowo-Technicznego MECHANIK. - Frekwencyjnie targi Eurotool nic nie straciły na atrakcyjności. A to, że na targach wystawia się mniej firm, jest zjawiskiem ogólnoświatowym.

  - Targi te były dla nas doskonałą okazją do spotkania się z szerokim gronem wiernych klientów oraz do zapoznania z naszą ofertą tych, którzy w przeszłości do tego grona nie należeli – dodaje Jacek Szostak, firma Rafela Radzisław Krzysztof Franczak. - Bardzo miłym zaskoczeniem była liczba odwiedzających, którzy przez wszystkie dni targowe potwierdzali, iż targi Eurotool to jedne z najważniejszych w naszym kraju. Na pewno nie zawiedli organizatorzy. W imieniu firmy Rafela chciałbym serdecznie podziękować za doskonałą organizację imprezy, profesjonalizm oraz szybkość działania.

  - Targi Eurotool zrobiły nam dużą niespodziankę – cieszy się Piotr Honc, prezes Mexim s.c. - Liczba zwiedzających, szczególnie pierwszego dnia, była bardzo duża, pojawiło się wielu nowych klientów, jak i bardzo dużo konkretnych zapytań o konkretne obrabiarki. Mnie osobiście zaskoczyła duża liczba odwiedzających z Dolnego Śląska (Wrocław i okolice), których oczekiwałem raczej na targach w Sosnowcu. Ogólnie możemy uznać tegoroczne targi Eurotool za udane i satysfakcjonujące pod względem liczby potencjalnych klientów. Mam nadzieję, że w przyszłym roku organizatorzy również dołożą tylu starań, żeby targi Eurotool 2010 były jeszcze bardziej efektywne.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...