Szukaj

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  02.08.2017, ~ Administrator   

  Odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów. Celem spotkania było zaprezentowanie dotychczasowych osiągnięć, ustalenie priorytetów działań na najbliższe miesiące oraz głosowanie nad nowym składem zarządu związku.

  Wydarzenie odbyło się w nowej siedzibie związku - w przestrzeni Business Link w biurowcu Zebra Tower w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 1. Na program spotkania składały się część seminaryjna oraz część formalna. Część seminaryjną rozpoczęła prezentacja ekspertów firmy doradczej PwC na temat aktualnej polityki podatkowej w Polsce i Unii Europejskiej oraz planowanych zmian w tym obszarze i ich potencjalnego wpływu na prowadzenie biznesu. Następnie odbyła się dyskusja panelowa pomiędzy ekonomistą i analitykiem rynków finansowych - Markiem Zuberem, a Jarosławem Gugałą - wieloletnim prezenterem i gospodarzem programów telewizyjnych i radiowych.

  Po przerwie rozpoczęto część formalną zgromadzenia, na której omówiono dotychczasowe działania związku podejmowane w interesie wszystkich jego członków. Do najważniejszych należy zaliczyć: organizację szkoleń w tematyce transportowej i przeciwdziałaniu wyłudzeniom VAT, działania mające na celu nieuznanie bieli tytanowej za kancerogenną, a farb antykorozyjnych za wyroby budowlane (wymagające szczególnej atestacji budowlanej), działania zmierzające do wyłączenia z zakresu akcyzy rozpuszczalników używanych w produkcji członków związku.

  Na drodze głosowania wyłoniono również nowy skład zarządu związku:
  Piotr Dąbrowski (Den Braven) - prezes zarządu
  Piotr Niedziółka (Teknos) - wiceprezes zarządu
  Grzegorz Popik (Uzin Polska) - członek zarządu
  Michał Czekaj (Dragon) - członek zarządu
  Andrzej Ulfig (Selena) - członek zarządu
  Bogdan Moroz (HB Fuller) - członek zarządu
  Aleksander Truszczyński (Tikkurila Polska) - członek zarządu
  Marek Noculak (Farby KABE Polska) - członek zarządu
  Maciej Hirsz (Hirsch-Pol) - członek zarządu
  Sławomir Majchrowski (PPG Deco Polska) - członek zarządu

  Ostatnie zmiany dotyczą również stanowisk w ramach biura PZPFiK. Od kwietnia br. Bartłomiej Ślązak pełni obowiązki dyrektora zarządzającego, a od czerwca stanowisko specjalisty ds. komunikacji objęła Aleksandra Dudek.

  Tagi: PZFiK, lakiery

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony