• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Wyroby Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  25.05.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 2 z 2

  Prelekcja będzie dotyczyła preparatów chłodząco-smarujących w kontekście ich kompatybilności z przygotowaniem powierzchni. Omówienie problemów jakie mogą wystąpić w przypadku stosowania niewłaściwych chłodziw i ich wpływu na kolejne etapy w procesie produkcyjnym, ze szczególnym naciskiem na proces mycia.

  Prelegent Tomasz Stańczyk – doradca techniczno-handlowy w firmie Haug Chemie®, która od ponad 50 lat zajmuje się produkcją preparatów chemicznych dedykowanych dla branży lakierniczej, doradztwem w zakresie doboru technologii przygotowania powierzchni, ich wdrażaniem oraz kompleksowym nadzorem nad nimi.

  Godz. 12.20
  „Najnowsze narzędzie do nadzorowania procesu malowania aplikacjami proszkowymi”

  Dynamiczne rozpoznanie konturów jest zaawansowanym technicznie rozwiązaniem umożliwiającym udoskonalenie automatyzacji oraz optymalizację systemów malowania proszkowego. Detektor konturów rozpoznaje złożone kształty detali, ustawiając poszczególne pistolety lakiernicze w odpowiednim położeniu do nakładana powłoki na złożone struktury.

  GemaConnect Dashboard najnowsze narzędzie do nadzorowania procesu malowania aplikacjami marki Gema. Rozwiązanie zapewnia pełną przejrzystość bieżącego procesu nakładania proszku oraz prezentuje na bieżąco wskaźniki wydajności pracującej linii lakierniczej. Platforma informacyjna umożliwia wizualizację danych dotyczących powłoki i wydajności zarówno w komputerze, jak również na urządzeniach mobilnych. Rozwiązanie stworzon,e aby poprawić wydajność, zmaksymalizować zasoby i zredukować koszty operacyjne.

  Prelegent Michał Laskus – kierownik działu serwisu EKO BHL Sp. z o.o. Od 8 lat związany z branżą lakierowania proszkowego. Jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów technicznych firmy Gema w Polsce. Odpowiedzialny za instalację, wdrożenie oraz serwis kabin lakierniczych i linii technologicznych Gema w kraju oraz za granicą. Aktywny szkoleniowiec z zakresu technologii lakierowania, obsługi i serwisu urządzeń Gema.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...