• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  3 miesiące temu  28.03.2022, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  „Lakiernictwo Przemysłowe” zachęca do wzięcia udziału w bezpłatnych wykładach, jakie odbędą się drugiego dnia Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE w Kielcach (6 kwietnia).

  Nasi partnerzy i autorzy przygotowali kilka ciekawych prelekcji. Udział w wykładach jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się i odebrać darmowy bilet, który upoważnia do wejścia na targi!
  https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/przemyslowa-wiosna/rejestracja-zwiedzajacych

  Zapraszamy do Kielc 6 kwietnia (stoisko nr G 65)

  Godz. 11.00 „Bioreaktory w walce o czyste powietrze - oczyszczanie powietrza z LZO i odorów w Kompaktowych Bioreaktorach Trójfazowych”.

  Prelekcja będzie dotyczyła wykorzystania innowacyjnej technologii Kompaktowych Bioreaktorów Trójfazowych (KBT) wykorzystujących procesy biooczyszczania gazów/powietrza, gwarantując wymaganą redukcję Lotnych Związków Organicznych (LZO) i odorów emitowanych do atmosfery, szczególnie w branży lakierniczej. Technologia została wdrożona i przetestowana w różnych gałęziach przemysłu m.in. w KGHM Polska Miedź S.A. na głębokości 1000 m, Aquanet S.A. w – oczyszczalnia ścieków w Poznaniu, Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku Białej, Schwinn sp. z o.o. – przemysł lakierniczy, Plascotech sp. z o.o. – przemysł automotive. Przeprowadzone implementacje charakteryzowały się wysokim stopniem ekologicznej efektywności oraz znacząco niższymi kosztami eksploatacyjnymi w porównaniu z technologiami dotychczas stosowanymi.

  Prelegentem będzie dr inż. Damian Kasperczyk. Od 2011 r. został współwłaścicielem oraz Prezesem Zarządu Ekoinwentyka sp. z o.o., gdzie zajmuje się tematyką w obszarze ochrony środowiska i biotechnologii, przede wszystkim oczyszczaniem powietrza, wykorzystując stworzone przez niego innowacyjne rozwiązania technologiczne Kompaktowe Bioreaktory Trójfazowe do bioutylizacji lotnych związków organicznych (LZO), H2S, NH3 i odorów. W 2019 r. uzyskał tytułu dr. inż. na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej, tematyka: „Zastosowanie bioreaktorów trójfazowych do degradacji lotnych związków organicznych i substancji odorogennych”.

  Godz. 11.20. „Nadzór nad procesami antykorozji – wymagania w zakresie kompetencji firm i personelu”.

  Prezentacja będzie dotyczyła tematu nadzoru nad pracami antykorozyjnymi, a w szczególności wymagań jakie powinny spełnić firmy wykonujące prace antykorozyjne oraz kompetencji personelu nadzorującego i kontrolującego wykonywanie prac antykorozyjnych.

  Prelegent Jerzy Kozłowski – Inspektor SLV-GSI Polska Sp. z o.o. Inspektor antykorozji FROSIO level III, Międzynarodowy Inżynier Spawalnik IWE, certyfikaty kompetencji w zakresie badań nieniszczących VT2, PT2, MT2, wieloletni organizator i wykładowca szkoleń z zakresu antykorozji, między innymi uznawanych na całym świecie kursów inspektorów antykorozji i izolacji FROSIO. Audytor jednostki certyfikującej DVS-ZERT w zakresie systemów wg norm ISO 9001; EN ISO 3834; EN 1090. Autor kilkudziesięciu artykułów z zakresu spawalnictwa i antykorozji.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata