• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  11.10.2021, ~ Administrator   

  Przed nami XII Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2021 w Kielcach. Bardzo pozytywny odbiór wśród wystawców i odwiedzających poprzednich edycji jest potwierdzeniem rangi tej imprezy. Już dziś zapraszamy na najnowszą edycję tych targów w ramach „Przemysłowej Jesieni”, która odbywać się będzie dniach 19-21 października.

  Wydarzenie, które odbędzie się już po raz dwunasty w kieleckim ośrodku wystawienniczym jest niewątpliwie jednym z ważniejszych poświęconych tematyce ochrony powierzchni przed korozją w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to także wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu specjalistów z branży oraz możliwość do nawiązania nowych kontaktów handlowych.

  Równolegle z XII Targami Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni odbywać się będą: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL.

  Zachęcamy do wzięcia udziału w „Przemysłowej Jesieni” i EXPO-SURFACE 2021 w Targach Kielce. Zarejestruj się już dziś na stronie targów i odbierz bezpłatną wejściówkę. „Lakiernictwo Przemysłowe” zaprasza na swoje stoisko nr 108 w hali A.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...