• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 1(99)/2016

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  ponad rok temu  15.01.2016, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Ponad 470 wystawców na 6. Międzynarodowych Targach Technologii Lakierowania Przemysłowego Paint-Expo w Niemczech

  Firmy z 26 krajów będą prezentowały swoją ofertę związaną z technologiami lakierowania ciekłego, malowania proszkowego oraz coil coating na największych w Europie Międzynarodowych Targach Technologii Lakierowania Przemysłowego Paint-Expo w Karlsruhe (Niemcy).

  Przemysłowe techniki lakiernicze znajdą się w centrum uwagi targów, które odbywać się będą od 19 do 22 kwietnia. Ponad 470 przedsiębiorstw zaprezentuje na PaintExpo produkty, procesy i usługi służące poprawie jakości i optymalizacji procesów lakierowania przemysłowego. Jedna trzecia wystawców pochodzi spoza Niemiec, w sumie reprezentowanych jest 26 krajów. Z powierzchnią wystawienniczą o wielkości ponad 13 200 metrów kwadratowych targi będą większe niż kiedykolwiek. Program wystawy obejmuje systemy i technologie lakiernicze, systemy obróbki wstępnej i czyszczenia, suszenia oraz usieciowiania, technologię transportu, systemy automatyki przemysłowej i robotów malarskich, sprzęt do pomiarów i badań, kontroli jakości, inżynierii środowiskowej, akcesoria, materiały eksploatacyjne, opakowania i usługi.

  – Wystawcy zaprezentują innowacje oraz nowe trendy we wszystkich segmentach branżowych, także podczas licznych prezentacji „na żywo” – mówi Jürgen Haussmann, dyrektor zarządzający imprez promocyjnych FairFair GmbH.
  Po raz pierwszy w historii uruchomiony zostanie na PaintExpo system do czyszczenia łańcuchów instalacji przenośników, na przykład mających zastosowanie w przenośnikach Power&Free. Może on być stosowany w działających liniach produkcyjnych, przyczyniając się do minimalizacji kosztów eksploatacji i przeróbek spowodowanych przez osuwające się zanieczyszczenia.
  Więcej informacji oraz listę wystawców można uzyskać na stronie www.paintexpo.com    

  Doris Schulz

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...