• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 01.09-30.11 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  KALENDARZ

  ponad rok temu  04.10.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Miejsce: Nadarzyn, koło Warszawy

  Data rozpoczęcia: 13.11.2019

  Data zakończenia: 15.11.2019

  W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn, koło Warszawy) w dn. 13–15 listopada 2019 roku w odbędzie się czwarta edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week. W tym roku na ponad 40 000 mkw. powierzchni swoje innowacje dla branży przemysłowej zaprezentuje ponad 400 wystawców.

  Warsaw Industry Week to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas targów prezentują się najmocniejsze gałęzie branży przemysłowej. Jedną z głównych stref branżowych będzie Strefa Lakiernictwa Przemysłowego, na której wystawcy zaprezentują rozwiązania z zakresu instalacji i systemów do lakierowania na mokro, malowania proszkowego oraz technologii coil coating, pistoletów natryskowych, pomp lakierniczych, farb oraz lakierów ciekłych i proszkowych, mieszanek koloryzujących, instalacji sprężonego powietrza, oczyszczania i obróbki wstępnej.

  W specjalnej strefie Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego organizuje Święto Lakiernika, które potrwa trzy dni. Organizatorzy zapraszają branżę lakierniczą do wspólnego świętowania i rywalizowania w różnych konkursach, jak dobór technologii, struktur i powłok specjalnych, lakierowanie wirtualne i rzeczywiste. Ponadto odbędzie się prezentacja szkół biorących udział w projektach renowacji lakierniczej armaty wojskowej czy samolotu AN-2, który powrócił już z lotu do Tokio. Zapraszamy również do rywalizacji w Grand Prix SLP 2019 na symulatorze Bolid F1 w kategorii SLP, OPEN, Szkoły. W specjalnej strefie będziemy mieli zaszczyt gościć ludzi ze świata motoryzacji: rajdowca Macieja Wisławskiego lub kierowcę rajdowego Łukasza Byśkiniewicza (ustalenia trwają), komentatorów podczas trwania Grand Prix F1 SLP 2019.

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  Głównym pomysłodawcą i inicjatorem tego projektu są członkowie Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego: – Pomysł zrodził się z chęci propagowania wiedzy na temat branży lakierniczej, szkolenia i przekazywania wiedzy technologicznej – wyjaśniają. – Lakiernie obecne są w każdej branży, czy to samochodowej, rolniczej, meblarskiej czy AGD. Idea Przemysłu 4.0 dociera do coraz większej liczby lakierni, gdzie następuje integracja procesu lakierowania z produkcją. W tym pędzie widzimy ogromną potrzebę wspierania edukacji młodych inżynierów, mechatroników i automatyków, którzy byliby zawodowo przygotowani do pracy na w pełni zautomatyzowanych liniach i urządzeniach, dlatego zapraszamy do udziału w wydarzeniu szkoły branżowe, z którymi ściśle współpracujemy.

  Swoje święto obchodzić będzie także nasza redakcja. Czasopismo „Lakiernictwo Przemysłowe” świętuje bowiem 20-lecie istnienia. Zapraszamy na nasze stoisko na tradycyjną lampkę szampana.

  Zapraszamy do odebrania bezpłatnego biletu: https://industryweek.pl/rejestracja

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...