Szukaj

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 5(115)/2018

  Wydarzenia i relacje

  KALENDARZ

  5 miesięcy temu  29.10.2018, ~ Administrator   

  Miejsce: Nadarzyn, koło Warszawy

  Data rozpoczęcia: 06.11.2018

  Data zakończenia: 08.11.2018

  Zapraszamy na stoisko „Lakiernictwa Przemysłowego”.

  Zapraszamy na stoisko „Lakiernictwa Przemysłowego”.

  Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych (6–8 listopada 2018 r.)

  Na początku listopada 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn, koło Warszawy) odbędzie się trzecia edycja Warsaw Industry Week. To szybko rozwijająca się impreza targowa branży przemysłowej w tej części Europy. W ubiegłym roku w wydarzeniu udział wzięło 371 wystawców oraz ponad 10 000 odwiedzających. 

  Wystawcy przygotują ekspozycje i prezentacje produktowe, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Sukcesowi imprezy służyć będzie z pewnością dobra koniunktura gospodarcza, która zachęca do inwestycji w sprzęt oraz nowe technologie. Rok 2018 jest rokiem szczególnym także względu na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji podczas wydarzenia odbędzie się prezentacja dorobku uczelni technicznych i instytutów badawczych podsumowująca ich dotychczasowy wkład w rozwój polskiej gospodarki. Uczelnie i instytuty pokażą również swoją najnowszą ofertę skierowaną do przemysłu. W wydarzeniu udział wezmą wybitni przedstawiciele polskiej myśli technicznej.
  Jedną z głównych stref branżowych będzie Strefa Lakiernictwa Przemysłowego, gdzie, oprócz części wystawowej, odbędzie się organizowane przez Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego seminarium, na którym przedstawiciele branży poprowadzą warsztaty techniczne oraz panel dyskusyjny. W strefie przygotowano wiele atrakcji i nowinek technologicznych, m.in. spacer po wirtualnej nowoczesnej lakierni. 
  Warsaw Industry Week to również kilkanaście salonów, na których prezentowane będą m.in.:

  • Strefa Automatyzacji i Robotyzacji – rozwiązania z zakresu automatyzacji, roboty przemysłowe, SCARA, komponenty do systemów robotycznych: przyrządy i osprzęt, systemy wymiany narzędzi, systemy pomiarowe, urządzenia peryferyjne, technologia montażu i obsługi, systemy pozycjonowania, technologia napędowa, technologia sterowania, sensoryka.
  • Strefa Obróbki Metali i Narzędzi – maszyny, urządzenia i technologie do obróbki metali, obrabiarki CNC, wycinarki laserowe, wykrawarki, prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, narzędzia.
  • Strefa Obróbki Drewna – urządzenia do obróbki, najnowsze technologie i materiały, wszystko, co związane jest z produkcją elementów z drewna.
  • Strefa Druku 3D – drukarki 3D, skanery, usługi konsultingowe.
  • Strefa Oprogramowania dla Przemysłu – inteligentne rozwiązania dla przemysłu. Najnowocześniejsze oprogramowanie rejestrujące procesy produkcyjne, umożliwiające optymalizację produkcji czy kontrolę dostępu. Specjalna strefa VR z udziałem polskich oraz zagranicznych firm, na której będzie można przetestować rozwiązania wirtualnej rzeczywistości oraz cykle szkoleń i wykładów wyjaśniających, dlaczego i jak stosować te technologie.

  Dzięki ogromnej powierzchni ekspozycyjnej, doskonałej lokalizacji i infrastrukturze Międzynarodowe Targi Warsaw Industry Week z roku na rok zyskują na znaczeniu. W tym roku spodziewanych jest ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy.
  Trzecia edycja Międzynarodowych Targów Warsaw Industry Week odbędzie się w dniach od 6 do 8 listopada 2018 r. Wstęp bezpłatny po zarejestrowaniu się https://industryweek.pl/rejestracja 

  industryweek.pl

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony