• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 5(133)/2021

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  18.10.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Innowacyjny świat przemysłu na ITM INDUSTRY EUROPE

  Na to wydarzenie branża przemysłowa musiała czekać ponad dwa lata. Zmienił się termin i okoliczności. Nie zmieniło się jedno. Niebywała energia bezpośrednich relacji. Gwar biznesowych rozmów i dźwięk pracujących maszyn powróciły na hale MTP wraz z czterodniowymi targami ITM Industry Europe. Tłumy zwiedzających, zadowoleni wystawcy – tak można podsumować sukces minionej edycji wydarzenia. Zapowiedziano już datę przyszłorocznych targów ITM.

  – To były emocjonujące cztery dni – mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE. – Z impetem otworzyliśmy sezon spotkań dla przemysłu. Cieszymy się z tak licznej frekwencji. Ta satysfakcja jest podwójna, ponieważ z rozmów z wystawcami wiemy, że tegoroczni zwiedzający to byli profesjonaliści, którzy dokładnie wiedzieli, czego szukają i w jakim celu przyjechali na targi. Na tym skorzystali wystawcy. Już docierają do nas sygnały o sfinalizowanych na targach kontraktach lub wielu dobrze rokujących relacjach biznesowych, do których pewnie by nie doszło, gdyby nie targi ITM. Dlatego z jeszcze większą energią zaczynamy już pracować nad kolejną edycją. 
  Ponad 340 wystawców z Polski i z zagranicy pokazało swoją ofertę podczas tegorocznej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE i towarzyszących im: Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, 3D SOLUTIONS – Targów Druku i Skanu 3D, Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING oraz Forum Odlewniczego FOCAST. Wydarzenie trwało od 31 sierpnia do 3 września. W tym roku firmy mogły zaprezentować się tradycyjnie, aranżując swoje stoisko w hali targowej, lub spróbować nowego narzędzia – internetowej platformy spotkań. 

  – Z platformy skorzystało ponad tysiąc osób, które aktywnie uczestniczyły w spotkaniach i w konferencjach online. To pokazuje potencjał tego rozwiązania – zauważa Barbara Kamińska, koordynator internetowej platformy spotkań.
  Ustalono już datę kolejnej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE. Organizatorzy planują zorganizować wydarzenie w terminie 31.05. – 3.06.2022.

  Więcej: www.itm-europe.pl.

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  GALERIA ZDJĘĆ

  Udane targi w czasach pandemii
  Udane targi w czasach pandemii
  Udane targi w czasach pandemii
  Udane targi w czasach pandemii
  Udane targi w czasach pandemii
  Udane targi w czasach pandemii
  Udane targi w czasach pandemii
  Udane targi w czasach pandemii

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...