Za nami trzy dni targów Warsaw Industry Week w Nadarzynie – wydarzenia dedykowanego dla branży przemysłowej, będącego miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowej obróbki metalu, tworzyw, drewna i w wielu innych branżach. Swoją strefę miała również branża lakiernictwa przemysłowego.
Optymalna lokalizacja, „know-how” w realizacji wydarzeń przemysłowych, specjalistyczne strefy wystawiennicze, profesjonalne sektory tematyczne, to wszystko spowodowało, że Ptak Warsaw Expo nabrało charakteru miasteczka przemysłowego, gdzie nauka spotyka się z biznesem.
Tegoroczna wystawa sprostała potrzebom wystawców, którzy oczekiwali od imprezy wszechstronności, kompleksowości i wzorowej organizacji oraz dużej liczby zwiedzających. I tak tym razem było.
Szersza relacja w listopadowo-grudniowym wydaniu „Lakiernictwa Przemysłowego”.