Szukaj

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  5 miesięcy temu  28.11.2018, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  Międzynarodowe Targi Części Przemysłowych i Czyszczenia Powierzchni za nami

  Szesnasta edycja targów parts2clean okazała się sukcesem. W dniach 23–25 października 2018 roku 240 wystawców przekształciło hale targowe w Stuttgarcie (Niemcy) w międzynarodowe centrum dla komponentów przemysłowych i sektorów czyszczenia powierzchni. Na imprezie wystawiały się firmy z 16 krajów, w tym 26 proc. spoza kraju gospodarza – Niemiec. W tym wydarzeniu uczestniczyło ok. 4500 odwiedzających pochodzących z 42 krajów. Około 21% odwiedzających przyjechało spoza Niemiec. Wśród nich 76% było z krajów członkowskich Unii Europejskiej i 18% z krajów europejskich spoza UE.

  – Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani wynikami parts2clean 2018 – mówi Olaf Daebler, dyrektor działu Global w Deutsche Messe AG, dodając: – Wielu wystawców odnotowało również większe zainteresowanie ze strony gości.

  Ten pogląd podzielił Jens Emmerich zBCD Chemie GmbH. – Liczba kontaktów na naszym stoisku była nieco niższa w porównaniu z poprzednim rokiem, ale jakość wyraźnie nadrobiła ilość – mówi. – W tym roku udało nam się pogłębić dyskusje, które doprowadziły do ​​konkretnych projektów, umówienia wizyt, a nawet niektórych testów naszej technologii czyszczenia. Z pewnością będziemy uczestniczyć w parts2clean 2019.

  Źródło informacji i nowych technologii

  Szesnasta edycja parts2clean wyraźnie pokazała, że coraz więcej firm z różnych sektorów zaczyna dostrzegać ważną rolę, jaką odgrywa czyszczenie powierzchni w przemyśle przy zachowaniu standardów jakości na różnych etapach produkcji. Wynikało to nie tylko z wyjątkowo wysokiego odsetka profesjonalistów, którzy wzięli udział w wydarzeniu (99 procent), ale także z kompetencji osób decyzyjnych odwiedzających targi. Co drugi odwiedzający pochodził z działu zarządzania, a 85% wszystkich odwiedzających stwierdziło, że odegrało rolę w decyzjach inwestycyjnych swojej firmy. Było również widoczne, że osoby odwiedzające parts2clean chętnie inwestują. Nie mniej niż 82 procent z nich przybyło z wyraźnymi wskazówki dotyczącymi zakupów i inwestycji. Około 41 procent potencjalnych inwestorów dysponowało budżetem inwestycyjnym w wysokości ponad 100 000 euro. Innymi słowy, wielu odwiedzających targi przybyło na Międzynarodowe Targi Części Przemysłowych i Czyszczenia Powierzchni, mając na uwadze jasne intencje i konkretne projekty.

  W związku z tym firmy wystawiennicze były w stanie zdobyć doskonałe kontakty, nowe projekty, a nawet umowy wynegocjowane na targach. – Podczas tegorocznej edycji parts2clean mogliśmy przekonwertować kontakty wysokiej jakości na potencjalnych nowych klientów i ponadto udało nam się zrealizować duże zlecenie niemal na miejscu, co jest stosunkowo rzadkie na targach dóbr inwestycyjnych, takich jak parts2clean – wyjaśniła Carola Maurer z Hobart GmbH.

  Również Peter Ruoff z firmy MAFAC E. Schwarz GmbH & Co. ucieszył się z zamówienia na najnowszy system czyszczenia. – Parts2clean 2018 okazał się lepszy dla nas niż zeszłoroczne wydarzenie, nie tylko dlatego, że zawarliśmy bezpośrednią umowę sprzedaży systemu czyszczenia na naszym stoisku, ale także ze względu na liczbę zapytań otrzymywanych od nowych osób – ocenia. – Rozmowy z odwiedzającymi targi ujawniły, że trend w kierunku zwiększonej czystości przemysłowej nie słabnie. Głównie skupiamy się na usuwaniu cząstek stałych, pozostałości i zanieczyszczeń po procesach produkcyjnych.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony