• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Przygotowanie Powierzchni

  2 miesiące temu  12.07.2021, ~ Administrator   

  Firmy z branży obróbki detali i czyszczenia powierzchni nie mogą się doczekać pierwszej fizycznej atrakcji tego roku: od 5 do 7 października na targach Deutsche Messe w Stuttgarcie odbędą się targi parts2clean. Ze swoją szeroką gamą produktów, rozwiązań i usług liczni liderzy rynku z Niemiec i zagranicy zaprezentują swoją ofertę w zakresie zorientowanych na zastosowania praktyczne oraz wydajnych kosztowo metod oczyszczania.

  Po wymuszonej przez pandemię przerwie w zeszłorocznej edycji, parts2clean - targi czyszczenia części przemysłowych i powierzchni - powrócą w tym roku do Centrum Wystawowego w Stuttgarcie. – Wspólnie z naszymi wystawcami zdecydowaliśmy się ponownie zorganizować parts2clean jako fizyczną imprezę. Wszystkie firmy mają wielką potrzebę osobistego zaprezentowania swoich produktów i rozwiązań swoim klientom – mówi Olaf Daebler, dyrektor generalny targów parts2clean w Deutsche Messe. – Oferujemy również firmom i odwiedzającym, którzy nie mogą być w Stuttgarcie, rozszerzoną ofertę cyfrową, jednakże parts2clean wyraźnie stawia na interakcję na miejscu i nawiązywanie kontaktów.

  parts2clean koncentruje się na systemach czyszczenia, alternatywnych procesach oczyszczania i komponentach dla infrastruktury czyszczącej; kontroli i zapewnieniu jakości; mediach czyszczących; usługowym czyszczeniu na zlecenie, kontroli czystości i szkoleniach; ochronie antykorozyjnej; konserwacji; pakowaniu i logistyce; systemach przeładunkowych i rozwiązaniach automatyzacyjnych; koszach do czyszczenia i nośnikach detali; clean roomach oraz systemach pomieszczeń czystych; pracach badawczo-rozwojowych oraz cyfryzacji.

  Każdego dnia trwania targów parts2clean, organizowane jest przez Deutsche Messe i Fraunhofer Cleaning Technology Alliance forum tematyczne, na którym eksperci omawiają wszystkie tematy związane z czyszczeniem części przemysłowych i powierzchni, w tym podstawy i innowacje procesów czyszczenia przemysłowego, wyzwania związane z zanieczyszczeniami filmu i powłok, oczyszczaniem w technologii medycznej i farmaceutycznej, czystość analityczną i techniczną oraz automatyzację i cyfryzację. Elektromobilność to nowy temat w 2021 roku. Wstęp na forum jest bezpłatny dla wszystkich odwiedzających targi parts2clean.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony