• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Przygotowanie Powierzchni

  3 miesiące temu  31.10.2022, ~ Administrator   

  Tegoroczna edycja targi parts2clean była prawdopodobnie najbardziej wyrazistą w historii imprezy. Prawie każdy z ponad 2300 odwiedzających przybył do Centrum Wystawowego w Stuttgarcie (Niemcy) „uzbrojony” w konkretne zadania i projekty. Dla około 140 wystawców z 16 różnych krajów, zaowocowało to wieloma kontaktami, które wyglądają obiecująco jeżeli chodzi o dalszą współpracę. W porównaniu z zeszłoroczną imprezą, targi odnotowały wzrosty we wszystkich obszarach.

  Wymagania dotyczące czyszczenia części przemysłowych stają się coraz bardziej zróżnicowane i wymagające. Jednym z głównych wskaźników były projekty i zadania, które około 2300 odwiedzających (wzrost o około 15% od 2021 roku) przywiozło ze sobą do Stuttgartu. Udział uczestników targów spoza Niemiec wyniósł 25 procent, a najliczniej reprezentowane (oprócz Niemiec) były: Szwajcaria, Austria, Holandia, Czechy i Polska. – Jesteśmy zadowoleni z przebiegu tegorocznych targów parts2clean w obliczu panujących warunków – mówi Hendrik Engelking, Global Director w Deutsche Messe. - Ważniejsze dla nas jest jednak to, że udział w targach opłacił się naszym wystawcom.

  I rzeczywiście tak było, ponieważ większość ze 140 wystawców z 16 krajów, którzy na ponad 4300 metrach kwadratowych powierzchni wystawienniczej zaprezentowali swoje nowe, ulepszone i sprawdzone produkty i usługi w zakresie czyszczenia części przemysłowych i powierzchni, była w stanie prowadzić bardzo szczegółowe dyskusje. Potwierdza to Michael Höckh, dyrektor zarządzający Höckh Metall-Reinigungsanlagen GmbH: – Dla nas były to bardzo interesujące targi – mówi. – Nasi odwiedzający byli tu w przeważającej większości oddani poszukiwaniu rozwiązań dla projektów, które planują zrealizować w najbliższej przyszłości.

  Forum specjalistyczne parts2clean było po raz kolejny w tym roku jednym z magnesów dla odwiedzających. W tłumaczonych symultanicznie prezentacjach (niemiecki - angielski), eksperci z dziedziny badań, stowarzyszeń branżowych i przemysłu przedstawili informacje na temat szerokiego zakresu tematów i trendów w przemysłowym czyszczeniu powierzchni i części. Prezentacje były również transmitowane na żywo na stronie internetowej wydarzenia parts2clean. – Ogromne zainteresowanie uczestników na miejscu i online pokazuje, że istnieje duże zapotrzebowanie na informacje w dziedzinie czyszczenia powierzchni i części, zarówno w przypadku tradycyjnych zadań, jak i nowych zastosowań, oraz że znaczenie czystości komponentów jako cechy produktu i czynnika jakości będzie nadal rosło – dodaje Engelking.

  To również ilustruje zakres, w jakim przemysłowe czyszczenie części staje przed szeregiem nowych zadań i wyzwań, które będą głównym tematem 20. i jubileuszowej edycji parts2clean, jaka odbędzie się w dniach 26-28 września 2023 r. w Centrum Wystawowym w Stuttgarcie.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...