• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 4(132)/2021

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  Lakiernictwo Proszkowe

  Przygotowanie Powierzchni

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  24.08.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 2 z 2

  Stacjonarnie i online
  Grupa MTP wdrożyła nowe narzędzie, które jest dedykowane zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym. To specjalna platforma, służąca do spotkań online. Umożliwi dotarcie ze swoją ofertą do potencjalnych odbiorców, niezależnie od usytuowania siedziby firmy. Z kolei zainteresowani taką ofertą kupcy będą mogli spotkać się w przestrzeni wirtualnej, żeby online porozmawiać o interesujących produktach bezpośrednio z producentami.
  – Jesteśmy przekonani, że żadne rozwiązanie nie zastąpi klimatu bezpośrednich spotkań podczas targów – dodaje Anna Lemańska-Kramer. – Jednak internetowa platforma będzie dodatkowym elementem, który wzbogaci ofertę ITM INDUSTRY EUROPE. Przetestowaliśmy to narzędzie już przy okazji innych wydarzeń i śmiało możemy je zarekomendować. Spotkania online dają możliwość poznania kontrahentów z całego świata i zdobycia nowych rynków zbytu. Platforma nie tylko pozwoli na stworzenie urozmaiconej wizytówki firmy, ale spełni również funkcję precyzyjnego wyszukania potencjalnych partnerów biznesowych i ułatwi kontakt. Jest to bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze narzędzie, zsynchronizowane z kalendarzem Outlook i Google. Ponadto każdy użytkownik będzie mógł na bieżąco śledzić wydarzenia konferencyjne odbywające się podczas targów. Zadbamy o transmisję LIVE i późniejszy dostęp do wszystkich materiałów wideo. Mogę zapewnić, że program będzie w tym roku bardzo bogaty, skupimy się szczególnie na transformacji technologicznej w nowej rzeczywistości. 

  Targi ITM INDUSTRY EUROPE potrwają od 31 sierpnia do 3 września 2021. W tym samym czasie odbędą się także: Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, 3D SOLUTIONS – Targi Druku i Skanu 3D, Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING oraz Forum Odlewnicze FOCAST. 

  Salon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX 
  W ramach targów ITM INDUSTRY EUROPE branża lakiernicza będzie miała swoją przestrzeń. Właściwy przebieg obróbki powierzchniowej wpływa na minimalizację strat materiałowych w przemyśle oraz maksymalizację wydajności produktu. To istotny czynnik produkcji narzędzi oraz części do maszyn. Temu procesowi poświęcony jest właśnie salon SURFEX. Ekspozycji produktów i maszyn towarzyszyć będą pokazy obróbki powierzchniowej różnymi metodami. To miejsce stwarzające okazję do rozmów z ekspertami oraz do zdobycia praktycznej wiedzy na temat różnych rozwiązań stosowanych w firmach tej branży.

  Więcej na: www.itm-europe.pl

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 4(132)/2021

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne