• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 4(132)/2021

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  Lakiernictwo Proszkowe

  Przygotowanie Powierzchni

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  24.08.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 1 z 2

  Tradycyjne wystawy oraz transmisja online

  Zbliżająca się edycja poznańskich targów ITM INDUSTRY EUROPE będzie inna niż dotychczasowe. Rzeczywistość, jaka towarzyszy światu od ponad roku, wpłynęła na zmianę formuły tego najważniejszego spotkania branży przemysłowej. Szykuje się wiele nowości, które z impetem wprowadzają targi w erę cyfrową. Jednocześnie nie zabraknie sprawdzonych rozwiązań wyczekiwanych od miesięcy przez wystawców i zwiedzających.

  Tegorocznej ekspozycji ITM INDUSTRY EUROPE towarzyszyć będzie nie tylko ciekawy program wydarzeń, ale także nowa formuła łącząca tradycyjne targi z koncepcją wirtualnych spotkań. 
  Przez ostatnie miesiące epidemia o globalnym zasięgu mocno wpłynęła na otaczającą rzeczywistość. Bezpośrednie spotkania zostały w dużej mierze zastąpione przez komunikację online. Targi ITM INDUSTRY EUROPE dostosowały swoje działania do tych zmian. 

  Rok wirtualnych działań dla przemysłu
  – Nie mogąc organizować targów, a znając oczekiwania naszych wystawców i zwiedzających, skupiliśmy się na wydarzeniach online, które wpisywały się w aktualne potrzeby branży – podsumowuje ostatnie miesiące Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE. – Spotkaliśmy się w sieci już kilkukrotnie w ramach cyklu ITM_talks oraz stworzyliśmy INDUSTRYonline – platformę wirtualnych wydarzeń dla przemysłu. 

  Rozmowy ITM_talks prowadzone z nowoczesnego studia Grupy MTP były już czterokrotnie transmitowane na żywo. Do udziału zapraszano liderów przemysłu, biznesu i nauki, poruszano najgorętsze tematy w branży. W ciągu niemal roku udało się zgromadzić społeczność kilkuset osób, które z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki cyklu. 

  Optymistyczne prognozy dla branży
  Ostatnie analizy ekspertów są bardzo obiecujące. Polski przemysł już nieraz pokazywał, że jest mocny, ale najnowsze doniesienia zaskoczyły nawet ekonomistów. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego produkcja w marcu br. była o prawie 19 proc. wyższa niż rok wcześniej. To rekord wszech czasów. I choć trzeba pamiętać, że punktem odniesienia jest miesiąc, w którym rozpoczął się kryzys wywołany epidemią, to jednak wynik jest bardzo optymistyczny. Według wstępnych danych, w stosunku do marca ubiegłego roku, wzrost produkcji sprzedanej (w cenach stałych) odnotowano w 27 (spośród 34) działach przemysłu. 

  – Takie informacje bardzo nas cieszą – mówi Anna Lemańska-Kramer. – Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi wystawcami i to, czego aktualnie wszystkim brakuje, to bezpośrednie spotkania i możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań na żywo. Mam nadzieję, że firmy z branży przemysłowej będą miały taką szansę podczas najbliższej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE. Proponujemy w tym roku wystawcom oraz uczestnikom formę hybrydową. Spotkamy się zarówno w Poznaniu, w przestrzeni targowej, jak i tej wirtualnej. Płyną już do nas także optymistyczne wieści z Włoch, które od czerwca zaczynają organizację targów. 

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 4(132)/2021

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne