• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia i relacje

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  15.06.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Organizatorzy targów European Coatings Show zdecydowali o przeniesieniu imprezy na 2023 r.

  Organizatorzy targów European Coatings Show zdecydowali o przeniesieniu imprezy na 2023 r.

  Organizatorzy European Coatings Show ogłosili, że mimo wcześniejszych zapowiedzi, targi nie odbędą się tej jesieni, ale dopiero wiosną 2023 r.

  We wspólnym oświadczeniu Vincentz Network i NürnbergMesse – organizatorzy targów European Coatings Show – wyjaśnili, że mimo poprawy sytuacji epidemiologicznej i zapowiedzi uruchomienia działalności wystawienniczej w Bawarii we wrześniu 2021 r. ryzyko organizacji targów jesienią jest ich zdaniem zbyt duże. Wszystko wskazuje bowiem na to, że powrót do normalnych praktyk podróżowania potrwa dłużej niż zakładano, co przełoży się na niewielką liczbę odwiedzających targi.

  Według wcześniejszych deklaracji kolejna edycja targów ECS miała odbyć się w dniach 14-16 września 2021 r. – równolegle z międzynarodową konferencją o tej samej nazwie. Teraz zdecydowano o rozdzieleniu kongresu i targów: ten pierwszy zostanie zorganizowany w formule on-line w dniach 13-14 września 2021 r., zaś same targi odbędą się zgodnie z harmonogramem, tj. dopiero 28-30 marca 2023 r.

  European Coatings Show to międzynarodowa impreza, która co dwa lata przyciąga do Norymbergii czołowych producentów farb i lakierów z całego świata. Na targach prezentowane są m.in. surowce do produkcji powłok, nowe farby, lakiery, masy uszczelniające, kleje i chemia budowlana, a także innowacyjne technologie i usługi z zakresu badań laboratoryjnych, produkcji i pomiarów.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...