Szukaj

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 5(109)/2017

  Wydarzenia i relacje

  11 miesięcy temu  27.11.2017, ~ Administrator   

  Zeszłoroczna edycja targów Warsaw Industry Week spotkała się z dużym oddźwiękiem w branży przemysłowej. W tym roku organizatorzy poszerzyli zakres wydarzenia o kolejne strefy, m.in. Strefę Lakiernictwa Przemysłowego.

  W czasie imprezy w ubiegłym roku zaprezentowały się wszystkie gałęzie sektora gospodarki: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych. Nie zabrakło oprogramowania, metrologii przemysłowej, cięcia i szlifowania, a także firm  z sektora badań i rozwoju czy BHP.
  W tym roku organizatorzy poszerzyli zakres wydarzenia o kolejne strefy, m.in. Strefę Lakiernictwa Przemysłowego. Podczas wydarzenia w dniach 14-16 listopada 2017 roku będzie można spotkać się z ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą i poglądami na temat najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie lakierowania przemysłowego podczas serii warsztatów i paneli dyskusyjnych.
  Dyskusja będzie się odbywać w ramach następujących bloków tematycznych: prawidłowe przygotowanie detali do malowania; maskowanie, śrutowanie, zawieszanie; chemiczne przygotowanie powierzchni; nowoczesne farby przemysłowe; porównanie stosowanych technologii, dobór farb i sposobu aplikacji w zależności od stawianych wymagań i stosowanych standardów; optymalizacja procesu lakierowania przemysłowego; redukcja nieuzasadnionych kosztów malowania; optymalizacja kosztów na etapie projektowania procesu lakierniczego.
  Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na wydarzenie poprzez stronę internetową http://industryweek.pl/rejestracja/

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony