• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  07.06.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  AkzoNobel Ocean Racing bierze udział w kolejnym wyścigu, tym razem The Ocean Race Europe, który rozpoczyna się w Lorient we Francji. Marka International pojawiła się na wszystkich siedmiu łodziach, które brały udział w ostatniej edycji regat dookoła świata i teraz ponownie została wykorzystana do pomalowania łodzi AkzoNobel, aby zapewnić najwyższą ochronę i trwałość.

  Kapitanem załogi AkzoNobel jest legenda morskiego żeglarstwa Chris Nicholson, który brał udział w sześciu edycjach The Ocean Race, w tym już raz jako kapitan załogi AkzoNobel w latach 2017-18.

  – Ocean Race Europe zbliża się wielkimi krokami i cieszymy się, że możemy reprezentować AkzoNobel, przy wsparciu marki International – mówi Nicholson. – Wszyscy niecierpliwie czekamy na moment, kiedy znów będziemy mogli wziąć udział w żeglarskim wyścigu po tak długiej przerwie. To nowe wydarzenie wzbudza wiele emocji w Europie. Mamy bardzo zróżnicowany zespół z wieloma nowymi, młodymi twarzami i nie możemy się doczekać, kiedy wystartujemy.

  – Cieszymy się, że w wracamy do pływania, będziemy reprezentować naszą firmę i dołączamy do wyścigu The Ocean Race Europe – dodaje Jean-Michel Gauthier, dyrektor Marine and Protective Coatings AkzoNobel. – To co nas cieszy to fakt, że nasza łódź, obok świetnego przygotowania technicznego naszymi powłokami jachtowymi, ma przede wszystkim załogę, która jest przykładem fantastycznej pracy zespołowej, świetnego przygotowania do osiągania superwyników oraz stawia na różnorodność – to bardzo ważne wartości dla nas wszystkich w AkzoNobel. Nie możemy się doczekać, aż nasz zespół rozpocznie rywalizację.

  Ocean Race Europe rozpoczął się w Lorient 28 maja i zakończy w Genui we Włoszech trzy tygodnie później, a po drodze załogi dopłyną do dwóch portów: w Cascais w Portugalii i Alicante w Hiszpanii.

  O AkzoNobel

  Już od ponad 200 lat firma odkrywa świat nieograniczonych możliwości ożywiania kolorem różnorodnych powierzchni. Jest ekspertem w produkowaniu farb i powłok. Portfolio zawiera światowej klasy marki, takie jak Dulux, International, Sikkens i Interpon, które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Prowadzi działalność w ponad 150 krajach i stawia sobie za cel osiągnięcie pozycji światowego lidera w branży lakierniczej. Więcej na stronie www.akzonobel.com

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...