• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 5(133)/2021

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  18.10.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Kolejne targi DREMA w nowej rzeczywistości 

  Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, największe i najważniejsze spotkanie branży drzewnej i meblarskiej w Europie ŚrodkowoWschodniej, dobiegły końca. Była to druga z kolei edycja wydarzenia zorganizowana w cieniu pandemii, która ukształtowała nową rzeczywistość gospodarczą i społeczną. 

  DREMA 2021, która odbyła się w dniach 14–17 września br., była okazją do śledzenia najnowszych trendów w branży meblarskiej i drzewnej. Zwiedzający zapoznawali się z potencjałem nowoczesnych rozwiązań i pogłębiali swoją wiedzę poprzez wiele wydarzeń uzupełniających. Szczególną uwagę przykuwały stoiska z produktami nagrodzonymi prestiżowym Złotym Medalem Grupy MTP, kreatywne stoiska uhonorowane wyróżnieniami Acanthus Aureus oraz kilkadziesiąt nowości na rynku.
  Na tegorocznych targach odbyło się wiele wydarzeń, m.in. XI Warsztaty Branży Parkietów i Usług Parkieciarskich, szkolenie i egzaminy na czeladnika i mistrza parkieciarstwa, DREMA DESIGN, prezentacja nowoczesnego wzornictwa w wyposażeniu wnętrz; ciesząca się dużym zainteresowaniem strefa DREMA TOOLS z bogatą gamą narzędzi; DREMA HOBBY, która swoją premierę miała w ubiegłym roku; Poligon Umiejętności Lakierniczych. Prawdziwe oblężenie przeżywała Strefa Wiedzy i Pokazów, w ramach której swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się eksperci i doradcy reprezentujący m.in. Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Technologii Drewna w Poznaniu. 

  Zaletą targów DREMA jest możliwość zobaczenia maszyn w akcji. Oprócz indywidualnych stoisk wystawców, taką możliwość tworzą specjalne przestrzenie, które na czas trwania targów zamieniają się w pokazowe fabryki z prezentacjami nowoczesnych technologii, rozwiązań i maszyn do obróbki drewna. 
  Kolejna edycja targów DREMA planowana jest na 13–16 września 2022 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Andrzej Półrolniczak
  dyrektor targów DREMA

  – Za nami intensywne cztery dni wypełnione spotkaniami, pokazami i prezentacjami na stoiskach wystawców i w specjalnych strefach pokazowych. Dzisiaj możemy stwierdzić, że wszyscy byliśmy spragnieni spotkań, bezpośrednich rozmów przy dźwięku pracujących maszyn, które zawsze były charakterystycznym elementem DREMY. Wspólnie z naszymi partnerami, wystawcami udało nam się stworzyć wartościowe wydarzenie, które napawa optymizmem co do przyszłości kolejnych edycji. 

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  GALERIA ZDJĘĆ

  Spragnieni spotkań
  Spragnieni spotkań
  Spragnieni spotkań
  Spragnieni spotkań
  Spragnieni spotkań
  Spragnieni spotkań
  Spragnieni spotkań
  Spragnieni spotkań
  Spragnieni spotkań
  Spragnieni spotkań
  Spragnieni spotkań
  Spragnieni spotkań

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...