• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Wydarzenia i relacje

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Drewno

  ponad rok temu  08.12.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Sherwin-Williams Company ogłosiła umowę nabycia niemieckiej spółki, w skład której wchodzą Oskar Nolte GmbH i Klumpp Coatings GmbH. Portfolio rozwiązań firmy obejmuje m.in. powłoki na bazie wody dla przemysłu płytowego, meblowego i podłogowego.

  Firma, obecna w Europie, Azji i Ameryce Południowej, zatrudnia około 220 pracowników, a jej roczna sprzedaż wynosi ponad 91,5 miliona euro. Oczekuje się, że transakcja zostanie zamknięta do początku 2023 roku.

  - To przejęcie stwarza możliwości przyspieszenia naszego wzrostu na globalnym rynku drewna przemysłowego i wpisuje się w naszą strategię nabywania komplementarnych, wysokiej jakości i zróżnicowanych biznesów - powiedział prezes i dyrektor generalny Sherwin-Williams, John G. Morikis. - Szeroka oferta firmy obejmuje unikatowe i innowacyjne powłoki, które zapewniają nam dostęp do rynku, w którym Sherwin-Williams nie uczestniczył wcześniej. Jesteśmy podekscytowani silnymi zespołami technicznymi i handlowymi Oskar Nolte i Klumpp Coatings, doskonałymi relacjami z międzynarodowymi i lokalnymi klientami, strategicznie zlokalizowaną produkcją, a wszystkie te elementy będziemy dalej wykorzystywać w całej Europie i poza nią.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne