Szukaj

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  5 miesięcy temu  05.04.2018, ~ Administrator   

  Stowarzyszenie Wykonawców Obróbki Powierzchni Metalowych w tym roku będzie obchodzić swoje osiemnastolecie. Przyszedł czas wejść w dorosłość i rozszerzyć aktywność w kierunku bardziej otwartego propagowania wiedzy technicznej z zakresu trwałości powłok ochronnych stosowanych na wyroby architektoniczne. W pierwszej kolejności zaplanowano i zorganizowano seminarium obejmujące szkolenie w ramach znaku jakości QUALICOAT oraz informacje na temat znaku jakości QUALISTEELCOAT, jak również prelekcję na temat czyszczenia elewacji budynków w ramach certyfikacji prowadzonej przez stowarzyszenie GRM.

  Spotkanie zaszczycili swoją obecnością goście specjalni, prezydent QUALICOAT Mo Panam oraz dyrektor zarządzający QUALICOAT Josef Schoppig. Uczestnicy szkolenia mieli okazję na bieżąco konsultować ewentualne niejasności z osobami bezpośrednio zarządzającymi systemem jakości. Program wydarzenia został wypełniony przez zaproszonych specjalistów z niemieckiego instytutu IfO - Institut für Oberflächentechnik GmbH ze Schwäbisch Gmünd. Uczestnicy otrzymali certyfikaty uczestnictwa wystawione przez instytut IfO.

  Seminarium stowarzyszenia QUAILIPOL było pierwszym z planowanych w najbliższym czasie. Na stronie internetowej www.qualipol.pl będą zamieszczane informacje o kolejnych seminariach.

  Więcej o spotkaniu w marcowo/kwietniowym „Lakiernictwie Przemysłowym”.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony