• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 24.01.2022-24.01.2023 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Bardzo pozytywny odbiór wśród wystawców i odwiedzających poprzednich edycji jest potwierdzeniem rangi tej imprezy. Już dziś zapraszamy na najnowszą edycję tych targów organizowanych w ramach „Przemysłowej Wiosny”, która odbywać się będzie dniach od 5 do 7 kwietnia 2022 r.

  Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w Europie Środkowo-Wschodniej. Mimo że ostatnia pandemiczna edycja targów była skromniejsza niż dotychczas, spotkała się ona z pozytywnym odbiorem wystawców i zwiedzających. W wydarzeniu wzięli udział poważni rozmówcy z branży z konkretnymi ofertami, co pozwoliło na poszerzenie biznesowych horyzontów i nawiązanie wartościowych kontaktów.

  Równolegle z Targami Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni odbywać się będzie cykl wystaw spod znaku STOM, który na stałe wpisany jest w kalendarz specjalistów z wielu gałęzi przemysłu.

  Chcesz spotkać liderów branży i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe?

  Zarejestruj się już dziś i odbierz darmowy bilet na targi!
  Nie stój w kolejce w dniu wydarzenia!

  Rejestracja: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/przemyslowa-wiosna/rejestracja-zwiedzajacych

  Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” zaprasza na pokazy lakiernicze i przygotowania powierzchni. Po raz pierwszy w Kielcach, każdego dnia targów, będzie można nie tylko podpatrywać technologów podczas ich pracy, czy obejrzeć maszyny i urządzenia w ruchu (kabina i aplikacje do malowania proszkowego, aplikacje ciekłe, ściana lakiernicza, piec lakierniczy, stół szlifierski, śrutowania i inne urządzenia lakiernicze), ale chętni będą mogli sami spróbować swoich sił w malowaniu przemysłowym. Czekamy na Was w hali G, na stoiskach nr 65 i 67).

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata