• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Lakiernictwo Ciekłe

  miesiąc temu  06.12.2022, ~ Administrator   

  Grupa Protech sfinalizowała umowę zakupu działu powłok płynnych firmy Evotech Peintures Industrielles. Wszystkie urządzenia produkcyjne i biura będą nadal działać pod marką Protech.

  Evotech, z siedzibą w Anjou (Kanada), jest producentem powłok ciekłych z zakładem produkcyjnym w Ontario i dwoma innymi centrami usług w Quebec City i Mississauga. Od 1965 roku jej preparaty, zwłaszcza sprzedawane pod marką Acrythane, są szeroko stosowane w przemyśle okien i drzwi, a także w pojazdach użytkowych i ciężkim sprzęcie.

  - Cieszymy się, że po zamknięciu transakcji będziemy mogli powitać utalentowanych pracowników Evotech w rodzinie Grupy Protech. Dzięki temu przejęciu zyskujemy dodatkowe atuty w zakresie technologii i receptur wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych powłok ciekłych, nowe relacje z międzynarodowymi i lokalnymi klientami oraz dodatkową obecność dzięki strategicznie zlokalizowanym zakładom produkcyjnym i serwisowym" - stwierdził David Ades, prezes Protech.

  Grupa Protech, założona w 1976 roku jako producent termoutwardzalnych powłok proszkowych, stopniowo rozszerzała swoje rozwiązania o kilka innych technologii, takich jak tworzywa termoplastyczne i materiały specjalne. Obecnie firma stara się być wszechstronnym dostawcą powłok, aby spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania klientów i przemysłu.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...