• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Pierwsze Forum Nowoczesnych Technologii Malowania odbyło się w 2018 roku. Na zdjęciu Piotr Potocki, prezes firmy Ecoline.

  Pierwsze Forum Nowoczesnych Technologii Malowania odbyło się w 2018 roku. Na zdjęciu Piotr Potocki, prezes firmy Ecoline.

  Od 6 do 8 października 2021 w hotelu Arłamów planowane jest spotkanie specjalistów branży lakierniczej – Forum Nowoczesnych Technologii Malowania organizowane przez firmę Ecoline.

  Wydarzenie organizowane od 2018 roku to przestrzeń spotkań światowych liderów i ekspertów branży lakierniczej. W ramach trzech sesji: chemia, farby i urządzenia uczestnicy będą mogli wysłuchać ponad dwudziestu wystąpień ekspertów z Polski i zagranicy dotyczących trendów zmieniających oblicze branży i nadchodzących innowacji. Do grona ekspertów, którzy wystąpią podczas tegorocznego Forum Nowoczesnych Technologii Malowania, należą światowi producenci materiałów i urządzeń do lakierowania proszkowego, przedstawiciele renomowanych instytucji naukowo-badawczych oraz technolodzy pracujący w firmach i lakierniach działających w Polsce.

  Forum Nowoczesnych Technologii Malowania to także przestrzeń spotkań z przedstawicielami branży, wymiany poglądów i nawiązywania kontaktów biznesowych. W Strefie Prezentacji Firm i Instytucji zainteresowane przedsiębiorstwa będą mogły ulokować stoiska, na których przedstawią swoją ofertę i najnowsze osiągnięcia.

  Bilety na wydarzenie są już dostępne. Organizatorzy przypominają, że w trosce o bezpieczeństwo uczestników, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego z decyzją o wzięciu udziału nie warto zwlekać.

  Szczegóły TU

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony