• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 1(99)/2016

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  ponad rok temu  15.01.2016, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  EXPO-SURFACE 2016 w Kielcach

  Już na początku marca w Kielcach odbędą się VII Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE (9-11 marca). Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjadą przedstawiciele tego sektora, w tym między innymi producenci i dystrybutorzy z całego świata.

  Nadchodząca edycja wystawy będzie bogata we wszystko to, co umożliwia precyzyjne naniesienie farb, w tym m.in. agregaty malarskie, pistolety do malowania i pompy membranowe. Nie zabraknie także specjalistycznych środków chemicznych, jak również urządzeń czy systemów do obróbki powierzchni.
  Targi EXPO-SURFACE to tradycyjnie już integralna część „przemysłowej wiosny” w kieleckich targach, czyli cyklu imprez związanych z obróbką metali, technologią laserową, spawalnictwem i technologiami pomiarowymi – STOM-TOOL, STOM-BLECH, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, PNEUMATICON oraz CONTROL-STOM, WIRTOPROCESY. Wystawy te odwiedza zazwyczaj blisko 6500 gości. Fachowcy z branży obróbki metali i blach oraz branż pokrewnych mają okazję zapoznać się z ofertami firm reprezentujących również znane marki z wielu krajów.

  Ciekawostką będą zapewne pokazy malowania elektrostatycznego powierzchni przestrzennych farbami ciekłymi oraz pokazy lakiernicze obecnie stosowanych aplikacji dla farb ciekłych.
  Zapraszamy również na stoisko F-9 „Lakiernictwa Przemysłowego”.  

  Redakcja                        
   

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...