Szukaj

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  8 miesięcy temu  23.01.2018, ~ Administrator   

  Firma Politech z Osielska pod Bydgoszczą świętuje w tym roku 20-lecie swojej działalności. Politech to rodzinny biznes o zasięgu globalnym, zajmujący się przetwórstwem tworzyw sztucznych dla branży kosmetycznej i perfumeryjnej.

  Swoją działalność firma rozpoczęła w 1998 roku od testowania innowacyjnych tworzyw sztucznych, takich jak Surlyn. Po 20 latach, Politech może pochwalić się już szeroką ofertą produktową, wysoką jakością wykonania i kompleksowym wytwarzaniem całych opakowań kosmetycznych od pomysłu do produktu. Dzięki nastawieniu na klienta i inwestowaniu w nowe technologie, firma notuje stały progres. Wśród licznych osiągnięć przedsiębiorstwa znajduje się między innymi zautomatyzowanie wielu procesów produkcyjnych (także lakierni), stworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego, czy współpraca ze światowej sławy markami kosmetycznymi i perfumeryjnymi.

  Od lat Politech odwiedza też najbardziej prestiżowe targi kosmetyczne w Bolonii, Monachium, Monako czy Paryżu. Są one okazją do przedstawienia swojej oferty międzynarodowym koncernom kosmetycznym oraz podtrzymania doskonałych relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami.

  Politech sukcesywnie zwiększa też zatrudnienie, które na tę chwilę wynosi około 160 wykwalifikowanych pracowników. Pozycja firmy w czołówce europejskich producentów opakowań kosmetycznych, liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty najlepiej świadczą o tym, że kierunek obrany w 1998 roku przez założyciela firmy - Jana Nawrockiego, był jak najbardziej trafny.

  W 2018 roku poza świętowaniem 20-lecia, Politech planuje też dużą inwestycję. W Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym firma planuje budowę drugiego zakładu produkcyjnego. Spółka kupiła działkę o powierzchni 2,7 ha i przygotowuje się do dalszych prac związanych z projektem rozbudowy przedsiębiorstwa.

  Politech zaprasza do śledzenia swojego profilu na Facebooku, gdzie w związku z 20-leciem działalności, systematycznie umieszczać będzie kartki z kalendarza nawiązujące do historii firmy, a także do odwiedzenia naszej strony www.POLITECH.pl

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony