• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 3(53)/2008

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  KALENDARZ

  WYDARZENIA

  ponad rok temu  01.05.2008, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Oglądając pięknie wykończony stół ogrodowy z elementami drewna i stali zabezpieczonej przed czynnikami zewnętrznymi, urozmaicony o interesującą kolorystykę mało kto zastanawia się nad tym, jak wyglądał proces obróbki tego niezwykłego mebla. Aby dokonać tego zadania niezbędne są, nieraz mało znane dla finalnego odbiorcy, różnej produkcji urządzenia. Przed nami kolejna odsłona powierzchni specjalnej POLIGON UMIEJĘTNOŚCI SURFEX, na której można będzie spotkać się z przedstawicielami firm mającymi różne doświadczenia w branży obróbki powierzchni. Jest to okazja do podzielenia się swoimi uwagami co do funkcjonowania rozwiązań w różnych firmach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedstawicieli firm, którzy wykorzystują procesy obróbki powierzchni w swojej produkcji, wzorem roku 2007, organizowane są praktyczne pokazy przygotowania powierzchni, lakierowania ciekłego, nakładania powłok proszkowych oraz suszenia i ich badania przy użyciu najnowszych osiągnięć polskich i zagranicznych producentów urządzeń. Od 9 do 12 czerwca w pawilonie nr 6 każdy zwiedzający zobaczy, jak funkcjonuje linia lakiernicza. Znajdą się tutaj urządzenia takie, jak: system transportu zawieszek, aplikacje lakiernicze, kabiny lakiernicze, pompy, kraty lakiernicze, sprężarka, śrutownia, myjka, urządzenia do badania powłok, ściana lakiernicza i inne.

  545312.jpg

  Na poligonie będzie można znaleźć urządzenia prezentowane przez następujące firmy: AUER, VISKOR, KREMLIN i Homeart, Antikor, MONKIEWICZ, NORDSON, EKO-BHL, EWA MENDEL, AKZO Nobel, AirPress.

  Tematyka pokazów

  Chyba każdy z nas zastanawiał się nad tym, co może zrobić, aby usprawnić swoją pracę. Może i tym razem uda nam się dojść do konstruktywnych wniosków i odpowiedzieć na pytanie, jak szybko i efektywnie przygotować powierzchnie przed malowaniem i w jaki sposób poradzić sobie z trudnymi do obróbki detalami? Chcielibyśmy także, aby każdy, kto odwiedzi stoisko „Lakiernictwa Przemysłowego” zdobył nowe doświadczenia oraz zwiększył swoją wiedzę. Gdzie można sprawdzić swoje umiejętności lakiernicze jeśli nie na POLIGONIE UMIEJĘTNOŚCI? Przyjdź i wygraj nagrody. Zapraszamy także 10 czerwca na sympozjum „Obróbki powierzchni”. Zapraszamy do współuczestniczenia w powierzchni specjalnej, gdzie co roku setki osób sprawdzają swoje siły, poznają nowe urządzenia oraz techniki obróbki. MTP SURFEX, Poznań, 9-12 czerwca 2008 r., pawilon 6, powierzchnia specjalna POLIGON.

  Więcej informacji: www.mtp.pl www.lakiernictwo.net

  Program sympozjum

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...