• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Wydarzenia i relacje

  Podczas 8. edycji targów PaintExpo, które odbędą się w dniach 26-29 kwietnia 2022 r. w Karlsruhe w Niemczech, przedstawiciele branży technologii lakierowania przemysłowego, dostawcy usług w zakresie powlekania oraz firmy zajmujące się obróbką powierzchniową będą mogli spotkać się osobiście w celu wymiany informacji na temat aktualnych trendów oraz koordynacji konkretnych projektów. Do udziału w PaintExpo zgłosiło się ponad 400 wystawców, w tym polski producent lakierów NOVOL. W centrum uwagi znajdą się zarówno światowe premiery, jak i liczne nowości wystawców.

  − Przemysł pragnie uczestniczyć w profesjonalnej wymianie doświadczeń na targach PaintExpo w formie bezpośredniej. Najważniejsi gracze z branży będą obecni na targach, aby zaprezentować liczne nowości, które odzwierciedlają wysoką wydajność i innowacyjność przemysłowej techniki lakierniczej − powiedział Markus Geisenberger, dyrektor generalny Leipziger Messe.

  Przez cztery dni w trzech halach wystawienniczych liderzy rynku i technologii w branży, a także małe i średnie firmy będą prezentować swoje najnowsze innowacje, zastosowania, przyszłe technologie i trendy. Obejmą one całą gamę międzynarodowych produktów i usług w łańcuchu dostaw dla technologii powłok przemysłowych.

  W tym roku targi PaintExpo ponownie odnotowują wysoki udział wystawców z zagranicy. Ponad 40% wystawców przyjedzie do Karlsruhe spoza Niemiec. Najwięcej międzynarodowych wystawców jest z Włoch, Turcji, Szwajcarii, Belgii, Francji i Austrii. Do odwiedzenia stoiska nr 2216 w hali 2 zaprasza także polski producent lakierów przemysłowych NOVOL Industrial, który promować będzie m.in. polimocznik NOVORUST HYBRID 2290 UHS - alternatywę dla wysokich kosztów energii. Gruntoemalia polimocznikowa zapewnia w jednej powłoce zabezpieczenie antykorozyjne, efekt dekoracyjny oraz odporność na promieniowanie UV. Najważniejsze zalety gruntoemalii to szybki czas schnięcia oraz zawartość części stałych na poziomie 85%. Uzyskanie powłoki antykorozyjnej za pomocą jednego produktu, szybki czas schnięcia bez konieczności suszenia w wysokiej temperaturze, skrócenie czasu montażu, to znaczące oszczędności finansowe. Produkt jest dostępny w pełnym połysku 90%. Z uwagi na zastosowanie nowatorskich środków tiksotropowych powłokę można nakładać w bardzo grubych warstwach do 250 µm w jednym przejściu.

  Przemysł techniki powlekania zaprezentuje na tegorocznych targach PaintExpo znacznie więcej innowacji i nowości. Zwiedzający mogą spodziewać się światowych premier. Więcej informacji na stronie https://www.paintexpo.de/.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...