• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  11 miesięcy temu  26.08.2021, ~ Administrator   

  W imieniu Grupy MTP organizatora targów ITM INDUSTRY EUROPE, których jesteśmy patronem medialnym, zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i odwiedzin naszego stoiska! Specjalnie dla naszych czytelników targi ITM ufundowały bezpłatne zaproszenia na to wydarzenie.

  ZACHĘCAMY DO ODBIORU BEZPŁATNEGO ZAPROSZENIA KLIKAJĄC W LINK:

  https://www.itm-europe.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/odbierz-wejsciowke-dla-gosci-specjalnych-na-targi-itm-industry-europe/

  Już 31 sierpnia w Poznaniu otwiera się sezon spotkań dla przemysłu! To pierwsze po kilkunastomiesięcznej przerwie wydarzenie dedykowane branży. Targi ITM INDUSTRY EUROPE odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i potrwają do 3 września. To doskonała synergia przemysłu, biznesu i nauki. Ekspozycji ITM INDUSTRY EUROPE towarzyszyć będzie ciekawy program wydarzeń.
  Jednym z nich jest Kongres Industry Next (1-2 września 2021 r.) wsparty merytorycznie przez liderów branży. Zostanie poświęcony programom wsparcia ukierunkowanym na rozwój polskiego przemysłu w nowej rzeczywistości oraz najnowszym trendom automatyzacji przedsiębiorstw produkcyjnych.

  Potęgę ITM INDUSTRY EUROPE budują także odbywające się w tym samym czasie Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, 3D Solutions - Targi Druku i Skanu, Subcontracting – Targi Kooperacji Przemysłowej oraz Forum Odlewnicze Focast.

  Z pewnością najbliższa edycja wydarzenia odbywająca się pod hasłem: Przemysł Ery Cyfrowej, pozwoli na prezentację polskiego potencjału, promocję koncepcji przemysłu 4.0, nowoczesnych technologii, automatyzacji, robotyzacji i digitalizacji procesów produkcyjnych.

  Zapraszamy również na Poligon Umiejętności Lakierniczych, który współorganizuje czasopismo "Lakiernictwo Przemysłowe". Każdego dnia obok naszego stoiska odbywać się będą pokazy przygotowania powierzchni oraz lakierowania.

  Serdecznie polecamy udział w targach!

  Nazwa wydarzenia: TARGI ITM INDUSTRY EUROPE
  Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie
  Termin: 31.08-3.09.2021
  Więcej informacji o wystawcach i programie: www.itm-europe.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...