• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 3(53)/2008

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  KALENDARZ

  WYDARZENIA

  ponad rok temu  01.05.2008, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 1 z 2

  Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2008 za nami

  Targi DREMA 2008 dostarczyły cennej wiedzy na temat rynku dostawców dla branży drzewnej i meblarskiej. Niemal 800 firm z 21 krajów zaprezentowało swoją ofertę na 35 tys. mkw. przestrzeni wystawienniczej.

  543307.jpg

  W tym roku w Poznaniu w gronie wystawców obecni byli praktycznie wszyscy liderzy rynku dostawców dla branży drzewnej i meblarskiej. Najważniejsze w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej targi cieszyły się również dużym zainteresowaniem ze strony profesjonalnych zwiedzających z kraju i zagranicy, odwiedziło je ponad 21 000 osób. W Poznaniu można było znaleźć nie tylko najnowsze propozycje dostawców, ale także uczestniczyć w ciekawych prezentacjach i pozycjach programowych.

  543310.jpg

  Poligon to dobre miejsce na rozmowy handlowe.

  Dużym zainteresowaniem cieszył się Poligon Umiejętności, zorganizowany wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, pod patronatem „Lakiernictwa Przemysłowego”. Zwiedzający mogli uczestniczyć w pokazach: obróbki powierzchni drewna za pomocą narzędzi szlifierskich, lakierowania konwencjonalnego oraz za pomocą aplikacji elektrostatycznych, nakładania bejc i wosków, suszenia i funkcjonowania innych urządzeń w lakierniach. Poligon zorganizowaliśmy przy współpracy firm: Kremlin, HomeArt, Monkiewicz, Wagner, Italcolor, Sunkiss i Air Press. Odwiedzający targi mogli, przy udziale specjalistów, używać wystawionych narzędzi, jak: aplikacje do malowania ciekłego, promiennika, systemu transportu zawieszek, ściany lakierniczej, urządzenia do malowania walcowego, narzędzi szlifierskich czy wyciągu. Koncepcja organizacyjna tegorocznej edycji targów zakładała stworzenie jak najbardziej efektywnego forum wymiany specjalistycznej wiedzy o technologiach i trendach. Szeroki zakres tematyczny targów DREMA zagwarantował pełną ofertę zwiedzającym z sektorów: tartacznego, wtórnej obróbki drewna, produkcji mebli, okien, drzwi, schodów i innych elementów z drewna. Zróżnicowanie w zaawansowaniu technologicznym prezentowanych w Poznaniu maszyn, narzędzi pozwala stwierdzić, że obecnie na rynku nie brakuje rozwiązań zarówno dla produkcji przemysłowej, jednostkowej, jak i do zastosowania w warsztatach rzemieślniczych.

  543308.jpg

  Na targach firmy prezentowały swoje urządzenia.

  Wystawcy targów DREMA i FURNICA otrzymali nagrody Targów Poznańskich. W tym roku Złotym Medalem wyróżniono łącznie 12 prezentowanych produktów. Firmom, których stoiska odzwierciedlały w najlepszym stopniu ich strategię marketingową na targach, kapituła konkursowa przyznała 13 nagród. Szczególnie cennej wiedzy dostarczyła przestrzeń specjalna Fabryka Mebli na żywo, zlokalizowana w pawilonie 3, gdzie przez cztery dni trwania targów produkowano ciekawe wzorniczo meble kuchenne. Po zakończeniu targów zostały przekazane na cele charytatywne.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...