• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  ITM SURFEX w Poznaniu


  Salon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX, który odbywa się w ramach targów ITM Polska (4-7 czerwca 2013 r.), gromadzi co roku w Poznaniu specjalistów z zakresu oczyszczania i przygotowania powierzchni, cieplnej i cieplno-chemicznej obróbki powierzchni, a także galwanotechniki, lakiernictwa czy nanoszenia warstw z tworzyw sztucznych.  1283najnowsze_001.jpg


  Po raz kolejny ekspozycji wystawców w pawilonie 6A towarzyszyć będą specjalistyczne pokazy na Poligonie Umiejętności, gdzie można sprawdzić w praktyce pracę urządzeń różnych producentów. Wydarzenie to w szczególności jest kierowane do lakierników, technologów i kierowników lakierni proszkowych oraz mokrych.


  Drugiego dnia trwania salonu SURFEX - 5 czerwca - dodatkowo odbędą się warsztaty tematyczne. Na wykładach specjaliści będą omawiali zagadnienia, m.in. zapobieganie wadom lakierowania (skuteczne metody utrzymania czystości kabin lakierniczych), termiczne usuwanie powłok lakierniczych w złożu fluidalnym, nowoczesne rozwiązania w powłokach proszkowych dla rynku architektury i meblarstwa, elektrostatyka (teoria, systematyka i ekonomika stosowania) oraz aspekty odporności antykorozyjnej farb w odniesieniu do zapotrzebowań rynku architektonicznego.


  Współorganizatorem obu wydarzeń są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz redakcja "Lakiernictwa Przemysłowego".


  www.surfex.mtp.pl

  Tagi: Surfex,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...