• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Drewno

  ponad rok temu  17.02.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Strona 1 z 3

  Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA oraz towarzyszących im biznesowych Targach Wnętrz HOME DECOR. Kolejna edycja tych wydarzeń odbędzie się od 21 do 24 lutego 2023 roku w Poznaniu. Handlowcy z całego świata będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi kolekcjami 250 firm z 15 krajów.

  Największa ekspozycja polskich mebli

  Targi MEBLE POLSKA to największa na świecie ekspozycja oferty polskiego przemysłu meblarskiego. Zakres tematyczny targów obejmie produkty ze wszystkich segmentów cenowych: meble tapicerowane, meble skrzyniowe z płyty meblowej oraz z litego drewna, krzesła i stoły oraz materace.

  Wśród wystawców, których meble będzie można zobaczyć w tym roku, są m.in. tacy renomowani producenci jak: Befame, Black Red White, Benix, Fameg, Gala Collezione,, Intermeble, Lenart, Libro, Mebin, Matex, Taranko, Poldem, Meble Wójcik, Wajnert Meble czy Wersal. Ich stoiska co roku oblegane są przez kupców meblowych. Podobnie będzie zapewne i w tym razem, bo firmy jak zwykle na targi w Poznaniu przygotowały wiele nowych, ciekawych prototypowych kolekcji na kolejny sezon sprzedażowy.

  Obok stałych wystawców Targów MEBLE POLSKA podczas edycji 2023 swoją ofertę zaprezentuje także wiele nowych firm, które obecne są na targach w Poznaniu po raz pierwszy lub wystawiają się po dłuższej przerwie. Więcej na temat wybranych nowych wystawców można przeczytać tutaj >>>

  Targi MEBLE POLSKA są jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskich mebli. Ale nie tylko polskie meble można zobaczyć w pawilonach. Od kilku lat rośnie liczba zagranicznych producentów, którzy aktywnie jako wystawcy poszukują w Poznaniu klientów na globalnym rynku.

  W tym roku na ekspozycji swoją ofertę zaprezentują firmy meblowe z Chin, Cypru, Danii, Litwy, Niemiec, Rumunii, Serbii, Słowacji, Szwecji, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu i Włoch. Podobnie jak w maju 2022, duże grupowe

  wystąpienie narodowe organizuje Ukraińskie Stowarzyszenie Producentów Mebli. Będzie można zobaczyć tam produkty kilkunastu producentów mebli z tego kraju. Jak można było przekonać się podczas ostatnich targów w Poznaniu, meble z Ukrainy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających.

  Nie tylko meble

  Jak co roku Targom MEBLE POLSKA w pawilonie 5A towarzyszyć będą biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR. To targi dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami. Interesującą dla siebie ofertę znajdą tu przedstawiciele sieci handlowych i DYI, sklepów stacjonarnych i online oraz salonów wyposażenia wnętrz. Na ekspozycji zobaczyć będzie można nowe kolekcje dekoracji stojących i ściennych, oświetlenia, tekstyliów i dywanów, ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych elementów dekoracyjnych.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...