• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  16.09.2021, ~ Administrator   

  Czterodniowe targi ITM INDUSTRY EUROPE w Poznaniu za nami. Wydarzenie od lat jest kluczowym miejscem spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Mimo roku pandemicznego targi odwiedziło wielu przedstawicieli przemysłu, ale ta branżowa impreza jest także okazją do nagrodzenia wystawców za ich innowacyjne produkty, czy ciekawe stoiska.

  W tym roku firma Ecoline za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji nowoczesnego expo marketingu otrzymała nagrodę ACANTHUS AUREUS.

  Niezwykle ważnym atutem nagrody jest również to, że przyznawana jest ona przez kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.

  Statuetka ACANTHUS AUREUS to wyróżnienie przyznawane wystawcom, którzy najlepiej potrafili zobrazować swoją wizję stoiska w połączeniu ze strategią marketingową firmy.

  Ecoline zajmuje się m.in. projektowaniem i budową zaawansowanych technologicznie linii lakierniczych do malowania proszkowego oraz sprzedażą farb proszkowych. Firma ma siedzibę w Krośnie na Podkarpaciu.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...