• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  miesiąc temu  27.04.2022, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  W dniach 16-19 maja 2022 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja targów MEBLE POLSKA – największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Trwa obecnie rejestracja kupców meblowych z Polski i zagranicy, chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu. Do udziału w targach zgłosili się już zwiedzający z 60 krajów.

  Bezpłatny bilet tylko online do 15 maja

  Dlaczego warto zarejestrować się online jeszcze przed targami? Wcześniejsza rejestracja przez Internet pozwala nie tylko uniknąć kolejek przy wejściu na targi, ale także zaoszczędzić pieniądze. Przedstawiciele branży meblarskiej zarejestrowani online do 15 maja włącznie mogą otrzymać bezpłatny bilet wstępu na targi. Po tym terminie koszt biletu dla profesjonalistów, zarówno kupowanych online, jak i w kasie przy wejściu na targi wynosić będzie 50 złotych. - W ten sposób chcemy skłonić zwiedzających do wcześniejszego planowania pobytu i rozmów na targach, co pozwala organizatorom i wystawcom lepiej przygotować się do tego wydarzenia - wyjaśnia dyrektor targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka. Bilet dla profesjonalistów upoważnia do wielokrotnego wstępu na teren targów przez wszystkie dni ich trwania.

  Rejestracja online na Targi MEBLE POLSKA 2022 >>>

  Największa ekspozycja polskich mebli

  Targi MEBLE POLSKA to największa na świecie ekspozycja oferty polskiego przemysłu meblarskiego. Tegoroczna ekspozycja zlokalizowana w pawilonach 3, 4, 5 i 6 zapowiada się bardzo ciekawie. Swoją ofertę zaprezentuje wielu czołowych polskich producentów mebli. Obok przystępnych cenowo mebli z płyty meblowej, na targach pojawią się również produkty z litego drewna oraz inne meble z wyższej półki cenowej. Licznie reprezentowani będą również producenci mebli tapicerowanych i materacy, w produkcji których Polska jest światowym liderem.

  Jak co roku Targom MEBLE POLSKA w pawilonie 5A towarzyszą biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR. Na zwiedzających czekać będzie także Strefa Trendów Bloggers Zone. To inicjatywa wyjątkowego duetu: Uli Michalak, inicjatorki i pomysłodawczyni projektu, stylistki wnętrz i artystki, twórczyni wyjątkowej ceramiki oraz Katarzyny Szostakowskiej, projektantki wnętrz, autorki bloga polishdesign. Przy współpracy z wystawcami - wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów - zaaranżują one specjalną przestrzeń pełną wnętrzarskich inspiracji.

  Listę wystawców można znaleźć tutaj >>.

  Program wydarzeń

  Targom MEBLE POLSKA towarzyszyć będzie cykl seminariów współorganizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli. Dla uczestników targów MEBLE POLSKA udział w nich jest bezpłatny.

  Prelekcje będą podzielone na dwa bloki tematyczne. Pierwszy z nich, pod hasłem przewodnim „Jak Twój sklep meblowy zyska więcej zadowolonych klientów”, zaplanowany jest na wtorek, 17 maja. W programie pojawią się praktyczne wykłady dla sklepów meblowych: „Jak mówić, by więcej sprzedać? Siła słowa w salonie meblowym”, „W jaki sposób sprawisz, by więcej klientów odwiedziło właśnie Twój sklep?”, „Kierownik sklepu – skutecznym menedżerem i liderem zespołu”, „Jak sprzedasz klientowi tam, gdzie on jest?”.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Reklama
  C1 - prenumerata