• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 2(130)/2021

  Wydarzenia i relacje

  Motoryzacja

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  Raport

  4 miesiące temu  29.04.2021, ~ Administrator   

  Paleta kolorów lakierów Kansai Paint została pogrupowana w dwie kategorie: wyrażającą społeczne zaangażowanie „Connected future” oraz indywidualistyczną „A cup of tea”.

  Paleta kolorów lakierów Kansai Paint została pogrupowana w dwie kategorie: wyrażającą społeczne zaangażowanie „Connected future” oraz indywidualistyczną „A cup of tea”.

  Kansai Paint stawia na błękit, czerń i beż

  Japoński producent farb i lakierów Kansai Paint zaprezentował swoje propozycje kolorów lakierów samochodowych na 2021 rok. Wszystkie wyrażają indywidualizm i zaangażowanie społeczne.

  „Sam, ale nie samotny” (ang. Alone but not lonely) to myśl przewodnia tegorocznej palety kolorystycznej przygotowanej przez Kansai Paint z myślą o producentach i użytkownikach lakierów samochodowych. Jak tłumaczy firma, dobrze odzwierciedla ono nastawienie wysoko rozwiniętych społeczeństw, w których indywidualizm łączy się z potrzebą zaangażowania społecznego, m.in. przez ochronę środowiska. Propozycje kolorystyczne na 2021 rok mają łączyć w sobie te dwa sprzeczne – zdawać by się mogło – trendy.
  Paleta lakierów Kansai Paint składa się z 14 kolorów podzielonych na dwie grupy: „Connected Future” (barwy wyrażające społeczne zaangażowanie) i „A cup of tea” (kolory oddające potrzebę indywidualizmu). Oprócz tego koncern wytypował trzy kolory, które jego zdaniem w tym roku zawojują rynek motoryzacyjny: Ocean Blue Next, Blac Panther i Linen Velvet.
  Pierwszy z nich – głęboki błękit – stanowi unikalną propozycję umiejętnie balansującą na granicy dwóch charakterystyk: głębi i jasności. Jak podkreśla producent, powstał on na podstawie analizy lakierów dostępnych na rynku z myślą o stworzeniu propozycji, która przełamywałaby słabości typowych tekstur i odcieni. Także głęboka czerń Black Panther jest odpowiedzią na wyzwania naszych czasów: dzięki specjalnej technologii zapewnia wysoką refleksyjność bez wpadania w szarości, dzięki czemu jest atrakcyjna wizualnie, a jednocześnie dobrze widoczna dla systemów LiDAR. Z kolei Linen Velvet to propozycja dla tych, którzy cenią sobie miękkie, eleganckie faktury: opracowany na bazie perłowego pigmentu, łączy w sobie szarobeżowe akcenty z łagodnymi przejściami kolorystycznymi.  


  Redakcja 
  redakcja@lakiernictwo.net

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony