• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 6(140)/2022

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  11.01.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 1 z 2

  Warsztaty Lakiernicze zakończyły tegoroczną edycję spotkań i zapraszają już na kolejną

  Kolejny rok! Kolejna świetna edycja za nami! To już pewne, w 2023 roku rusza następna! Jak oceniamy tegoroczne Warsztaty Lakiernicze? Po raz czwarty stworzyły idealną okazję do wartościowych spotkań, zdobycia cennych wskazówek oraz kontaktów. Podobnie jak poprzednie edycje, ta również była pełna wrażeń i po raz kolejny dała mnóstwo pozytywnej energii oraz możliwości uczestnikom, którzy zapoznali się z najnowszymi rozwiązaniami, technologiami oraz produktami. 

  Warsztaty Lakiernicze organizowane są w różnych częściach Polski przez trzy firmy: Haug Chemie Polska Sp. z o.o., P.C. Systems Sp. z o.o., TIGER Coating Poland Sp. z o.o.
  − Warsztaty pokazują, jak ważne są spotkania biznesowe, zwłaszcza w obliczu dynamicznych zmian, które mają miejsce w kraju i na świecie − podkreśla Grzegorz Pogroszewski, dyrektor zarządzający TIGER Coatings Poland Sp. z o.o. – Żadnej branży nie sprzyja przestój, a tym bardziej tak kreatywnej i kolorowej, jaką jest branża lakiernicza. Rozwój i otwartość na nowe – to nasze podejście. 
  W ciągu pięciu spotkań, czyli łącznie pięciu dni (we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Sopocie i Poznaniu), warsztaty odwiedziło ponad 500 uczestników – to robi wrażenie i sprawia, że na twarzach organizatorów pojawia się uśmiech. 

  – Sukces dotychczasowych spotkań motywuje nas do ciągłego rozwijania się, a jednocześnie wymusza podnoszenie lub przynajmniej utrzymanie wysokiego poziomu – wyjaśnia Bartłomiej Wasążnik, dyrektor handlowy firmy Haug Chemie Polska Sp. z o.o. – Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Rozmawiamy, słuchamy i pytamy. To dzięki opiniom uczestników jest dobierana tematyka prelekcji. Wynika ona z potrzeb, problemów, jak i trendów, sytuacji, jakie dyktuje nam sam rynek. 
  – Nowe spojrzenie na znane tematy zmusza do refleksji nad procesami, które nadzorujemy u naszych klientów – dodaje Anna Malinowska z firmy P.C. Systems Sp. z o.o. – Jesteśmy przekonani, że propozycja, jaką szykujemy na 2023 rok, wniesie dużo możliwości wymiany wiedzy, doświadczenia, obserwacji czy też zainspirowania się. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych na Facebooku i Linkedin i tam będziemy informować na bieżąco o szczegółach wydarzeń. 
  Organizatorzy Warsztatów Lakierniczych pragną podziękować wszystkim za ten rok, za zainteresowanie, zaufanie i obecność oraz oficjalnie potwierdzają, że w 2023 odbędzie się piąta edycja Warsztatów Lakierniczych. 

  Zdaniem uczestników

  Klaudia Urbaniak
  Malarnia Waran

  Współpraca trzech czołowych firm z branży lakierniczej zaowocowała powstaniem serii spotkań w ramach Warsztatów Lakierniczych. Cieszę się, że miałam możliwość wziąć udział w jednym z nich, szczególnie, że zorganizowane było w malowniczym Sopocie z widokiem na molo. Wszystkie firmy: Haug Chemie, P.C. Systems, Tiger w swoich prezentacjach uwzględniły aktualne problemy, z jakimi boryka się branża lakiernicza, wynikające z trudnej sytuacji gospodarczej. Poruszane tematy uwzględniały wzrost kosztów energii i sposoby na optymalizację procesu malowania. Liczę na kolejne tego typu spotkania.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Kreatywnie i kolorowo
  Kreatywnie i kolorowo
  Kreatywnie i kolorowo

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 6(140)/2022

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne