• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Wydarzenia i relacje

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Badanie Powłok

  Kolorymetria

  ponad rok temu  15.03.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Konica Minolta, wiodący dostawca rozwiązań pomiarowych do kontroli jakości i komponowania receptur kolorystycznych, pomaga firmom z branży farb i lakierów prowadzić działalność w sposób innowacyjny, wydajny i zrównoważony, nawet w trudnych warunkach ekonomicznych. Cyfrowe dane o kolorze pomagają producentom powłok osiągnąć przewagę konkurencyjną poprzez usprawnienie komunikacji z dostawcami, wytwarzanie produktów o stałej i wysokiej jakości oraz ułatwienie elastyczności operacyjnej. Systemy pomiaru barwy firmy Konica Minolta mogą zapewnić produkcję wysokiej jakości pigmentów, dodatków, klejów lub surowców, które przewyższają oczekiwania klientów.

  Niezależnie od tego, czy chodzi o barwniki i pigmenty, czy o gotowe produkty, doświadczenie Konica Minolta w dziedzinie metrologii optycznej i zaangażowanie w dążeniu do doskonałości pomaga klientom zoptymalizować procesy produkcji barw dzięki dokładnym i identyfikowalnym danym. Godne zaufania rozwiązania w zakresie kontroli jakości i cyfrowych danych o kolorze pomagają określić, przekazać, opracować, wyprodukować i zatwierdzić dokładny i spójny kolor.

  Rozwiązania dla branży farb i lakierów

  Doświadczenie Konica Minolta w dziedzinie technologii optycznej zapewnia wzorcową dokładność, pionierskie w branży funkcje, niezawodność i koncentrację na rzeczywistej użyteczności. Najnowsze innowacje obejmują:

  • pierwszy na świecie spektrofotometr stacjonarny z wbudowanym 60-stopniowym czujnikiem połysku;
  • technologię analizy i regulacji długości fali dla codziennej walidacji i całorocznej dokładności;
  • oprogramowanie do zarządzania urządzeniem CM-CT1.

  Celem firmy jest wspieranie klientów w zwiększaniu spójności produkcji, mierzeniu i przekazywaniu dokładnych i identyfikowalnych danych dotyczących koloru, zwiększaniu wydajności produkcji i zmniejszaniu wpływu na środowisko w całym łańcuchu dostaw.

  Doświadczony zespół Konica Minolta będzie dostępny na tegorocznych targach European Coating Show, aby udzielić pomocy w znalezieniu najlepszego rozwiązania.

  Przegląd produktów

  Spektrofotometr stacjonarny

  Spektrofotometr przenośny

  Oprogramowanie do dopasowywania kolorów

  Oprogramowanie do kontroli jakości

  Mierniki połysku

  Odwiedź firmę Konica Minolta na targach European Coating Show (28-30 marca, Norymberga, Niemcy) na stoisku 362 w hali 4.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne