• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Antykorozja

  ponad rok temu  30.12.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Polskie Stowarzyszenie Korozyjne organizuje kolejną Konferencję Naukowo-Techniczną „PRAKTIKOR STAL-BETON”, która odbędzie się w hotelu Willa Port w Ostródzie w dniach 19-21 kwietnia 2023 r. Już dziś warto zarezerwować sobie ten termin.

  Coroczne konferencje PSK umożliwiają zdobycie wiedzy w zakresie nowych materiałów i technologii przeciwkorozyjnych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu, zapoznanie się z wynikami badań prowadzonych w dziedzinie ochrony przed korozją a może, przede wszystkim, wymianę doświadczeń między inwestorami, projektantami, kadrą naukową, wykonawcami prac przeciwkorozyjnych i producentami materiałów.
  Konferencja może być traktowana również jako szkolenie zwiększające i aktualizujące wiedzę personelu akredytowanych laboratoriów badawczych. Potwierdzeniem uczestnictwa będzie wydane na zakończenie zaświadczenie.
  Polskie Stowarzyszenie Korozyjne zainicjowało konkurs na najlepsze prace inżynierskie, magisterskie i doktorskie z dziedziny korozji i ochrony przed korozją, który jest organizowany od 2008 r. Wręczenie nagród i krótkie prelekcje autorów nagrodzonych prac, obronionych w latach 2021-2022 odbędą się podczas konferencji w Ostródzie.

  Co roku w wydarzeniu bierze udział około 200 znakomitych specjalistów w dziedzinie antykorozji oraz osób pragnących rozszerzyć swoją wiedzę na ten temat, którzy z racji swej pozycji zawodowej podejmują decyzje w tym zakresie.
  Wciąż możliwe jest przygotowanie posteru lub odpłatne zareklamowanie swojej firmy w formie prezentacji lub pokazu. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i skorzystania z możliwości wysłuchania referatów, dyskusji, spotkania z naukowcami i praktykami.

  Ważne terminy

  • Nadsyłanie abstraktów: do 9.01.2023
  • Nadsyłanie pełnych tekstów referatów: do 13.02.2023
  • Nasyłanie prezentacji: do 10.04.2023
  • Zgłoszenie uczestnictwa z promocją cenową do 31.01.2023 r.
  • Ostateczny termin zgłoszenia uczestnictwa do 5.04.2023 r.

  Polskie Stowarzyszenie Korozyjne jest organizacją pozarządową, istniejącą od 1991 roku. Jego głównym celem jest stworzenie platformy porozumienia między wszystkimi osobami zainteresowanymi problemami korozji i antykorozji. PSK jest członkiem Europejskiej Federacji Korozyjnej (EFC) oraz Światowej Organizacji Korozji (WCO).

  Więcej informacji, program, opłaty, rejestracja: https://psk.org.pl/konferencje-psk2/-psk-praktikor-stal-beton-2023

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...