Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Motoryzacja

  5 miesięcy temu  17.11.2020, ~ Administrator   

  Trwają przygotowania do kolejnej konferencji/szkolenia „Chemia i Motoryzacja”, która zaplanowana jest na 7–8 września przyszłego roku, w hotelu Novotel Warszawa Airport****.

  Podczas ubiegłorocznej sesji, poza wieloma tematami związanymi z klejeniem elementów, omawiane były zagadnienia dotyczące malowania, w tym tworzyw sztucznych i sposobów radzenia sobie z ograniczeniami oraz często pojawiającymi się problemami. Przedstawiono systemy farb proszkowych i możliwe ich zastosowania w przemyśle motoryzacyjnym, kolejowym i tramwajowym. Poza tym po raz pierwszy zaprezentowany został system automatycznej kontroli jakości powłok lakierniczych Wave Scan Robotic, nowatorskie rozwiązanie dla producentów pojazdów i części. Nie zabrakło też spraw związanych z ekologią i czystością powietrza w lakierniach.

  Dodatkowo miał miejsce wykład Phila Coady z SPOSEA BV na temat dosyć luźno powiązany z chemią, ale który wywołał wiele emocji. Czyli czy ludzkość zaczyna już tracić wyłączność na podejmowanie decyzji? A więc sztuczna inteligencja i jej możliwy wpływ na nasze życie. Na zakończenie odbyły się panele dyskusyjne, z udziałem wielu wybitnych specjalistów, pod wspólnym tytułem – co czeka branżę farb i lakierów oraz klejów w niedalekiej przyszłości.

  A co czeka uczestników przyszłorocznej konferencji? Z pewnością będzie kontynuowana dyskusja na temat przyszłości branży chemicznej. Będą udzielane odpowiedzi na trudne pytania oraz będą omawiane zagadnienia nurtujące branżę. Zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania ułatwiające codzienną pracę, pozwalające obniżyć koszty i zwiększyć wydajność. Pojawią się też inne ciekawostki. – Mamy już wstępne potwierdzony udział kilku wybitnych prelegentów z kraju i z zagranicy, więc zapewne będzie ciekawie – zachęca Marek Możdżyński, organizator konferencji. – A ponadto rozszerzamy tematykę o sprawy dotyczące systemów naprawczych, organizacji pracy w serwisach oraz redukcji ich kosztów. Czyli coś, co powinno zainteresować nie tylko przemysł, ale także zakłady blacharsko-lakiernicze, rzeczoznawców, biegłych sądowych i ubezpieczycieli.

  Więcej szczegółów można zobaczyć na krótkim filmie https://youtu.be/TK0jxOHVdi0 oraz znaleźć na stronie www.chemiaimotoryzacja.pl

  Zatem do zobaczenia, tym razem w Warszawie!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony