• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  ponad rok temu  08.07.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Ekoinwentyka sp. z o.o. w ramach realizacji projektu „Powiększenie skali (upscaling) i rozwój technologii do biooczyszczania powietrza z LZO i odorów w Baterii Kompaktowych Bioreaktorów Trójfazowych (KBT), w celu jej wdrożenia do nowych gałęzi przemysłu” ma zaszczyt zaprosić do udziału w „III Międzynarodowej Konferencji. Bioreaktory w walce o czyste powietrze”.

  Konferencja skierowana jest do firm, przedstawicieli samorządu terytorialnego i instytucji naukowych zainteresowanych najnowszymi wynikami prac badawczo-rozwojowych w zakresie wdrażania innowacji dotyczących biooczyszczania powietrza z lotnych związków organicznych (LZO) i odorów.

  W programie planowane jest wystąpienie przedsiębiorców (Plas.Co.Tech Polska Sp. z o.o.; Ekoinwentyka sp. z o.o., wodociągów) oraz krajowych i międzynarodowych przedstawicieli nauki (prof. dr Fernando Colmenares, prof. dr Eldon R. Rene, prof. dr hab. Krzysztof Urbaniec; prof. dr hab. Krzysztof Barbusiński).

  Zapraszamy do rejestracji uczestnictwa w konferencji za pośrednictwem formularza elektronicznego TU

  Konferencja odbędzie się w dniu 27 lipca 2021 roku na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, ul. Bankowa 12. Organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji do 12 lipca 2021 roku.

  Dla zainteresowanych w trakcie konferencji planowana jest prezentacja działającej instalacji KBT w przemyśle, wręczenie nagrody Zielonego Feniksa oraz sesja posterowa młodych naukowców.

  Z uwagi na sytuację sanitarno-epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) konferencja odbędzie się w ścisłym reżimie sanitarnym zgodnie z aktualnymi przepisami prawa obowiązującymi w dniu wydarzenia.

  Agenda wydarzenia dostępna jest na stronie internetowej www.ekoinwentyka.pl oraz TU.

  Komitet naukowy konferencji: prof. dr Fernando Colmenares - Universidad Cooperativa de Colombia; prof. dr Eldon Rene - IHE Delft Institute for Water Education The Netherlands; prof. dr hab. inż. Krzysztof Barbusiński -Politechnika Śląska; dr hab. Violetta Kozik – Uniwersytet Śląski; prof. dr hab. inż. Krzysztof Urbaniec Politechnika Warszawska; dr inż. Damian Kasperczyk.

  Patronat prasowy: „Lakiernictwo Przemysłowe”.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne